wyciek gazu

Artykuły - Wyciek gazu (7)

 • RMF24: Wyciek gazu w Warszawie. Mieszkańcy ewakuowani

  RMF24: Wyciek gazu w Warszawie. Mieszkańcy ewakuowani

  Wyciek gazu na warszawskiej Białołęce. Kilkadziesiąt osób zostało ewakuowanych z bloku przy ulicy Skarbka z Gór. Koparka uszkodziła tam gazociąg.
 • Wielkopolska: Wyciek gazu. Ewakuowano ponad 200 osób

  Wielkopolska: Wyciek gazu. Ewakuowano ponad 200 osób

  Po wycieku gazu ewakuowano ponad 200 osób, w tym dzieci z przedszkola – podał serwis RMF24.
 • Wyciek gazu z platformy na Morzu Północnym

  63 pracowników firmy Statoil zostało ewakuowanych z norweskiej platformy wiertniczej Visund, znajdującej się na Morzu Północnym, 150 kilometrów od miasta Bergen. Powodem był wyciek gazu. Nikt nie został ranny.
 • Norwegia: Wyciek gazu w największej rafinerii w kraju

  Dwieście osób ewakuowano dziś rano w związku z wyciekiem gazu w największej w Norwegii rafinerii - poinformował koncern Statoil. Obyło się bez ofiar.
 • Chiny: Wielka ewakuacja po wycieku gazu

  Około 3500 osób zostało ewakuowanych w niedzielę i w nocy z niedzieli na poniedziałek z okolic nieczynnego odwiertu gazowego w miejscowości Chongqing w prowincji Shuangqiao w południowo zachodnich Chinach, gdzie przed trzema laty niekontrolowany wyciek gazu zabił nocą 200 osób i zatruł tysiące.
 • Lubelskie: Wyciek gazu na stacji paliw

  Trwa akcja ratunkowa na stacji tankowania gazu w Hrubieszowie, gdzie z nieszczelnego zbiornika ulatnia się propan butan. Ewakuowano wszystkich ludzi w promieniu kilometra od stacji.
 • Japonia: Wyciek gazu

  Czterdziestu trzech pracowników fabryki tworzyw sztucznych zatruło się wczoraj w wyniku wycieku trującego gazu, fosgenu w zachodniej Japonii. Wyciek już powstrzymano, gaz nie przedostał się poza teren zakładu.