InteriaTV - wycieczki

Synonimy:
wycieczka,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Wycieczki (39)

 • Uroczy szczeniak mysli, że jeździ na rowerze

  Każdy z was przyzna, że kiedy widzimy szczeniaka to uśmiech automatycznie pojawia się na naszych twarzach. Tutaj właścicielka nagrała swojego psiaka podczas ich wycieczki. Maluch jechał w nosidełku na rowerze, uroczo poruszając nóżkami, jakby myślał, że to dzięki niemu pokonują dystans.
 • Otworzyć namiot i zobaczyć taki widok? Bezcenne

  Autor nagrania James uwielbia góry i postanowił, że wejdzie na 237 wierzchołków w Irlandii. Zaliczył ich już 200, a każdej wyprawie towarzyszył oczywiście cudowny widok. (STORYFUL/x-news)
 • Dla autora tego nagrania to mogła być ostatnia wycieczka

  Nawet spore doświadczenie autora nagrania mogło nie uchronić go od tragedii. Zachary Brown podglądał niedźwiedzią matkę z młodymi na terenie łowieckim w Kanadzie. Jedyne, co chciał zrobić, to nagrać zwierzęta z bliska. W pewnym momencie niedźwiedzica zauważyła go i… przystąpiła do ataku. Brown przyznał, że był zbyt skupiony na kręceniu i pozwolił jej podejść za blisko. Na szczęście nikomu nic się nie stało. (STORYFUL/x-news)
 • O tym nie możesz zapomnieć, planując wycieczkę rowerową

  Przed wyjazdem na wycieczkę rowerową zawsze warto sprawdzić stan sprzętu tak, aby cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą. Zanim wsiądziesz na siodełko, sprawdź jego położenie, a także skontroluj ciśnienie w oponach, stan łańcucha i hamulców, a także działanie świateł. Są to proste czynności, które możesz zrobić samemu, ale jeśli nie czujesz się na siłach, zawsze możesz oddać rower pod opiekę specjalistów. - O każdy sprzęt trzeba dbać, nawet ten najwyższej klasy. Inaczej prędzej czy później odmówi posłuszeństwa - podkreślił Radosław Kwiatkowski, brat kolarskiego mistrza świata z 2014 roku, pracujący w warszawskim serwisie Veloart. Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery. (Agencja TVN/x-news)
 • Niecodzienne nagranie z Nowej Zelandii. Pływający jeleń

  Niecodzienny widok w okolicach Zatoki Waikawa w Nowej Zelandii. Colin Aitchison, która brała udział w ekowycieczce nagrała... pływającego jelenia. (STORYFUL/x-news)
 • Dwa wieloryby przyłączyły się do rodzinnej wycieczki łódką

  Pewien Kanadyjczyk rozpoczął rok 2018 od mocnych wrażeń. Razem z rodziną wybrał się na noworoczną wycieczkę łódką i nie mógł uwierzyć, gdy dołączyły do nich dwa potężne wieloryby. Zaciekawione ssaki podpłynęły do samej krawędzi łódki i towarzyszyły rodzinie przez kilka minut. (STORYFUL/x-news)
 • Romantyczna wycieczka w góry. Co za czułości

  Watson, Kiko, kot i właściciel wybrali się na wycieczkę w góry. Kiedy dotarli na szczyt psy wzięło na czułości. Zobaczcie sami.
 • Labrador zabarał swojego mniejszego przyjaciela na wycieczkę

  Charlie postanowił zabrać swojego małego przyjaciela na wycieczkę. Właściciele pomogli wsadzić psa do torby, aby labrador mógł wygodnie go nosić. Teraz czas na wycieczkę!
 • Tak się dziś spędza wakacje, czyli boom rejsów pasażerskich

  Tylko w 2017 roku 25,3 miliony pasażerów na całym świecie zdecydowało się na urlop na pokładzie statku pasażerskiego. Co sprawia, że ta forma podróżowania coraz bardziej zyskuje na atrakcyjności? - To niesamowite, to mój pierwszy rejs. Już sam widok olbrzymiego statku, podczas wchodzenia na pokład, jest wielkim przeżyciem - mówi jedna z turystek. Z portu w Hamburgu wyruszają statki w kierunku Anglii, Francji czy Hiszpanii.
 • Jakie odszkodowania można dostać od biur podróży

  Jeżeli biuro podróży nie wywiąże się ze swoich obietnic mamy 30 dni po zakończeniu urlopu, aby zgłosić reklamacje. Istnieje mało znana tzw. tabela frankfurcka, która określa wysokość odszkodowań. - Jeżeli pokój hotelowy miał mieć balkon, a tak się nie stało, to odszkodowanie może wynosić 10 proc. kosztów wycieczki - mówi w rozmowie z MarketNews24 Katarzyna Górna, adwokat z kancelarii prawniczej Affre&Wspólnicy. - Jeżeli organizator nie zapewnił posiłków odszkodowanie może wynosić 50 proc.