wycieczki

Synonimy:
wycieczka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wycieczki (258)

Filmy - Wycieczki (39)

 • Uroczy szczeniak mysli, że jeździ na rowerze

  Każdy z was przyzna, że kiedy widzimy szczeniaka to uśmiech automatycznie pojawia się na naszych twarzach. Tutaj właścicielka nagrała swojego psiaka podczas ich wycieczki. Maluch jechał w nosidełku na rowerze, uroczo poruszając nóżkami, jakby myślał, że to dzięki niemu pokonują dystans.
 • Otworzyć namiot i zobaczyć taki widok? Bezcenne

  Autor nagrania James uwielbia góry i postanowił, że wejdzie na 237 wierzchołków w Irlandii. Zaliczył ich już 200, a każdej wyprawie towarzyszył oczywiście cudowny widok. (STORYFUL/x-news)
 • Dla autora tego nagrania to mogła być ostatnia wycieczka

  Nawet spore doświadczenie autora nagrania mogło nie uchronić go od tragedii. Zachary Brown podglądał niedźwiedzią matkę z młodymi na terenie łowieckim w Kanadzie. Jedyne, co chciał zrobić, to nagrać zwierzęta z bliska. W pewnym momencie niedźwiedzica zauważyła go i… przystąpiła do ataku. Brown przyznał, że był zbyt skupiony na kręceniu i pozwolił jej podejść za blisko. Na szczęście nikomu nic się nie stało. (STORYFUL/x-news)
 • O tym nie możesz zapomnieć, planując wycieczkę rowerową

  Przed wyjazdem na wycieczkę rowerową zawsze warto sprawdzić stan sprzętu tak, aby cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą. Zanim wsiądziesz na siodełko, sprawdź jego położenie, a także skontroluj ciśnienie w oponach, stan łańcucha i hamulców, a także działanie świateł. Są to proste czynności, które możesz zrobić samemu, ale jeśli nie czujesz się na siłach, zawsze możesz oddać rower pod opiekę specjalistów. - O każdy sprzęt trzeba dbać, nawet ten najwyższej klasy. Inaczej prędzej czy później odmówi posłuszeństwa - podkreślił Radosław Kwiatkowski, brat kolarskiego mistrza świata z 2014 roku, pracujący w warszawskim serwisie Veloart. Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery. (Agencja TVN/x-news)