wycieczki

Synonimy:
wycieczka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wycieczki (229)

Filmy - Wycieczki (51)

 • Nie ma jak polskie góry. Przewodnik o niepopularnych szlakach na rodzinną wyprawę

  Przewodnik górski Grzegorz Szarek opowiedział o niepopularnych trasach, którymi można wędrować po polskich górach. Jakie nieznane szlaki warto wybrać w Bieszczadach, Tatrach i Beskidzie na rodzinną wyprawę?
 • Turystka w Miami jedzie otwartym autobusem w rzęsisty deszcz

  Mieszkańcy wysp brytyjskich dla słonecznych wakacji jeżdżą po całym świecie. Miami to jeden z popularniejszych kierunków. Tam również można przejechać się otwartym, turystycznym autokarem. Turystyka z Wysp nie trafiła na najlepszą pogodę. Co prawda na pokład wsiadła w trakcie okienka pogodowego, ale już po chwili zaczął lać rzęsisty deszcz. Zobacz, jaka była jej reakcja.
 • Dzieci w samochodzie spać nie mogą

  Rodzice małych dzieci dbają nie tylko o bezpieczną podróż samochodem, ale także o odpowiednią ilość snu. Czasem oznacza to wydawanie śmiesznych dźwięków. Ten tato znalazł dobry sposób, żeby jego córka w nocy spała, a w dzień miała dużo siły do zabaw.
 • Dwa statki wycieczkowe zderzyły się blisko portu w Meksyku

  W piątek 20 grudnia w Porcie Cozumel w Meksyku zderzyły się ze sobą dwa ogromne statki wycieczkowe. Przyczyną incydentu było zbyt duże nagromadzenie statków. W tym samym czasie w porcie przebywało 36 ogromnych statków. Mimo dziesiątek ludzi zgromadzonych na pokładach obu wycieczkowców ranna została tylko jedna osoba. Niestety uszkodzone zostały także oba statki, oba wymagały naprawy. (STORYFUL/x-news)