wycieczki

Synonimy:
wycieczka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wycieczki (258)

Filmy - Wycieczki (37)

 • Dla autora tego nagrania to mogła być ostatnia wycieczka

  Nawet spore doświadczenie autora nagrania mogło nie uchronić go od tragedii. Zachary Brown podglądał niedźwiedzią matkę z młodymi na terenie łowieckim w Kanadzie. Jedyne, co chciał zrobić, to nagrać zwierzęta z bliska. W pewnym momencie niedźwiedzica zauważyła go i… przystąpiła do ataku. Brown przyznał, że był zbyt skupiony na kręceniu i pozwolił jej podejść za blisko. Na szczęście nikomu nic się nie stało. (STORYFUL/x-news)
 • O tym nie możesz zapomnieć, planując wycieczkę rowerową

  Przed wyjazdem na wycieczkę rowerową zawsze warto sprawdzić stan sprzętu tak, aby cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą. Zanim wsiądziesz na siodełko, sprawdź jego położenie, a także skontroluj ciśnienie w oponach, stan łańcucha i hamulców, a także działanie świateł. Są to proste czynności, które możesz zrobić samemu, ale jeśli nie czujesz się na siłach, zawsze możesz oddać rower pod opiekę specjalistów. - O każdy sprzęt trzeba dbać, nawet ten najwyższej klasy. Inaczej prędzej czy później odmówi posłuszeństwa - podkreślił Radosław Kwiatkowski, brat kolarskiego mistrza świata z 2014 roku, pracujący w warszawskim serwisie Veloart. Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery. (Agencja TVN/x-news)
 • Niecodzienne nagranie z Nowej Zelandii. Pływający jeleń

  Niecodzienny widok w okolicach Zatoki Waikawa w Nowej Zelandii. Colin Aitchison, która brała udział w ekowycieczce nagrała... pływającego jelenia. (STORYFUL/x-news)
 • Dwa wieloryby przyłączyły się do rodzinnej wycieczki łódką

  Pewien Kanadyjczyk rozpoczął rok 2018 od mocnych wrażeń. Razem z rodziną wybrał się na noworoczną wycieczkę łódką i nie mógł uwierzyć, gdy dołączyły do nich dwa potężne wieloryby. Zaciekawione ssaki podpłynęły do samej krawędzi łódki i towarzyszyły rodzinie przez kilka minut. (STORYFUL/x-news)