wycie

Artykuły - Wycie (6)

 • Miłoszewski: Pisarz we mnie wyje

  Miłoszewski: Pisarz we mnie wyje

  "Pisarz we mnie wyje" - takimi słowami Zygmunt Miłoszewski, autor powieści "Uwikłanie" i "Ziarno prawdy", skomentował kiepski, jego zdaniem, poziom scenariuszy filmów walczących na 37. festiwalu w Gdyni o Złote Lwy.
 • "Mam talent": Słabizna i wycie?

  "Mam talent": Słabizna i wycie?

  Wokalistka, blogerka i kontestatorka programów telewizyjnych Sara May nie zostawiła suchej nitki na show "Mam talent".
 • Wyłom w systemie leków

  Na przełomie III i IV kwartału AstraZeneca, trzeci koncern farmaceutyczny w Europie, chce zakończyć przetarg na wybór firm, które zajmą się dla niej dystrybucją leków w Polsce w ramach tzw. dystrybucji bezpośredniej.
 • Wyjący wilczek...

  Wyjący wilczek...

  Parę dni temu pisaliśmy o wzbogaconej wersji Volkswagena Polo - Cricket. Niemiecki koncern podobne zmiany postanowił wprowadzić również do oferty swojego najmniejszego modelu Lupo (wilczek) i wprowadza na rynek odmianę Rave (szaleństwo, wycie) z pakietem wyposażenia wartym około 1,3 tysiąca euro.
 • Wyłom w cłach na stal

  Departament Handlu ogłosił listę 61 produktów, które zostały zwolnione od karnych ceł nałożonych w celu ochrony amerykańskiego rynku.
 • Pora wyjąć oszczędności ze skarpety

  Grzecznym dzieciom Mikolaj wkłada do skarpety prezenty - tymczasem większość z nas będzie musiała z tej skarpety wyjąć. Chodzi o nasze oszczędności przechowywane w domu w walutach krajów eurolandu, które od nowego roku wprowadzą do obiegu wpółną walutę.

Filmy - Wycie (8)