Wyciągi

Artykuły - Wyciągi (22)

 • Słowacy chcą stworzyć polsko-czesko-słowacki trójkąt narciarski

  Słowacy chcą stworzyć polsko-czesko-słowacki trójkąt narciarski

  - Największa firma z branży turystycznej na Słowacji - Tatra Mountain Resorts chce stworzyć polsko-czesko-słowacki klaster narciarski. Dzięki temu będzie można na jednym karnecie jeździć na stokach w trzech krajach.
 • Słowacy walczą o polskich klientów

  Słowacy walczą o polskich klientów

  Nowoczesne wyciągi krzesełkowe, karty rabatowe oraz wspólny karnet umożliwiający korzystanie w sumie z 85 km tras narciarskich - takie nowości mają przyciągnąć polskich narciarzy na Słowację podczas zbliżającego się sezonu zimowego.
 • Masz już dosyć swojej karty kredytowej?

  Masz już dosyć swojej karty kredytowej?

  Planując zmianę karty kredytowej warto skorzystać z opcji przeniesienia. Zachęca do tego uproszczona procedura i mniejsza liczba potrzebnych dokumentów - wynika z analizy firmy Expander - Niezależny Doradca Finansowy. Banki przygotowują ponadto ciekawe promocje - w Kredyt Banku i Multibanku aż przez rok oprocentowanie wynosi mniej niż 10%.
 • Żel zapobiegający cieniom pod oczami

  Żel zapobiegający cieniom pod oczami

  Plante System BIO najlepsze składniki aktywne do pielęgnacji skóry: czyste i rzadko spotykane wyciągi z naturalnych surowców wysokiej jakości.
 • Procenty dla ziemi, zysk dla kieszeni

  Procenty dla ziemi, zysk dla kieszeni

  Banki oprócz kuszenia nas oprocentowaniem lokat i proponowania kolejnych kredytów, pomagają dbać o środowisko. W Open Finance sprawdziliśmy jak to robią.
 • Na narty pośrodku pustyni!

  Na narty pośrodku pustyni!

  Dubajski snowdome to pięć tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, trzy wyciągi krzesełkowe, dwie restauracje oraz tor bobslejowy. A za oknem 40-stopniowy upał
 • Krajobraz po halnym

  Krajobraz po halnym

  Słowacy, mimo spowolnienia gospodarczego, masowo budują w swojej części Tatr nowoczesne wyciągi, hotele i baseny geotermalne. Polskie kurorty muszą odpowiedzieć na ich konkurencję.
 • PERFECTA Mama

  PERFECTA Mama

  Seria specjalistycznych preparatów dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących PERFECTA Mama firmy DAX Cosmetics została wzbogacona o 2 nowe produkty: krem ochronny do twarzy przeciw przebarwieniem hormonalnym (tzw. ostudzie) oraz delikatny żel do higieny intymnej.
 • Na Podhalu bardzo dobre warunki narciarskie

  Na Podhalu panują bardzo dobre warunki narciarskie. Czynne są niemal wszystkie trasy i wyciągi. Według meteorologów słoneczna pogoda z temperaturą od minus 2 do minus 4 stopni utrzyma się przynajmniej do Sylwestra.
 • Rosną inwestycje w wyciągi narciarskie

  Co najmniej 14 nowych wyciągów zacznie działać w górach jeszcze przed świętami, najwięcej w Beskidach. Zmiana nastawienia właścicieli gruntów pozwoliła uruchomić kilkadziesiąt nowych tras zjazdowych. Wyjeżdżając na narty, warto pamiętać o ubezpieczeniu i ewentualnych kosztach leczenia i ratownictwa.

Filmy - Wyciągi (1)

 • Cortina D'Ampezzo - perła wśród zimowych kurortów

  W poszukiwaniu ciekawych ofert zimowego wypoczynku z całą pewnością warto zainteresować się atrakcjami Cortina D'Ampezzo. Ulokowany u stóp Dolomitów kurort słynie jako narciarski raj. Może się on poszczycić najdłuższą trasą zjazdową w Europie, w dodatku tak malowniczą, że figurującą na liście światowego dziedzictwa przyrody UNESCO. Ostatnimi czasy turystów coraz bardziej kusi jednak to, co Cortina D’Ampezzo ma do zaoferowania po szaleństwach na stoku... Miłośnicy adrenaliny mogą wyruszyć helikopterem na podbój dziewiczych szlaków, z dala od utartych tras. Amatorzy relaksu mają zaś do wyboru najwyżej położoną na świecie saunę pod gołym niebem, hotele z luksusowymi ośrodkami spa, a także odpoczynek w drewnianej balii wypełnionej gorącą wodą, z widokiem na ośnieżone szczyty masywu Tofanów - i kieliszkiem szampana w dłoni. W Cortina D’Ampezzo łatwo ulec złudzeniu, że czas się tutaj zatrzymał – także dlatego, że władze tego malowniczego miasteczka nie pozwalają na bezładne i dzikie zabudowywanie terenu kurortu. Narciarski sezon trwa tutaj od początku grudnia do końca lutego, ale i w marcu w najwyższych partiach gór panują idealne warunki do uprawiania białego szaleństwa. W tych miesiącach 2-tysięczna miejscowość przyjmuje nawet 40 tysięcy gości, wśród których nierzadko można spotkać znanych sportowców, polityków, biznesmenów i koronowane głowy.