wyburzanie

Artykuły - Wyburzanie (1)

 • Wyburzanie czy rewitalizacja starych obiektów komercyjnych?

  Wyburzanie czy rewitalizacja starych obiektów komercyjnych?

  W dobie rozkręconej koniunktury, firmy deweloperskie ostro walczą o dobre lokalizacje dla swoich projektów. Ponieważ o atrakcyjne tereny inwestycyjne jest coraz trudniej, inwestorzy cieplejszym okiem spoglądają na starsze obiekty komercyjne. Ich zakup daje możliwość wejścia do atrakcyjnych lokalizacji.
 • Modernizacja Wielkiej Krokwi za 12 mln złotych

  Modernizacja Wielkiej Krokwi za 12 mln złotych

  Rozpoczęło się wyburzanie istniejącego od 1962 roku pawilonu pod Wielką Krokwią w Zakopanem. Budowa nowego obiektu powinna zakończyć się w lipcu przyszłego roku. Koszt modernizacji wyniesie około 12 milionów złotych.
 • Ustka: Zabytkowej zabudowie grozi zagłada

  W Ustce ruszyło wyburzanie kilkunastu starych rybackich domów. W ich miejsce ma stanąć nowoczesna zabudowa. Władze miasta zapewniają, że inwestycja przyciągnie turystów. Przeciwnego zdania są jednak mieszkańcy oraz członkowie Towarzystwa Przyjaciół Ustki.

Filmy - Wyburzanie (1)

 • Mieszkania tysięcy osób legły w gruzach!

  Wybudowane w latach 60. wieżowce przy Red Road w szkockim Glasgow były niegdyś najwyższymi budynkami mieszkalnymi w Europie. Przyszedł jednak czas, by je wyburzyć. Władze miasta, które chcą zrewitalizować ten teren, zabrały się do tego z niezłym rozmachem...