Wybrzeże

Artykuły - Wybrzeże (170)

 • Takich miejsc brakuje nad Bałtykiem

  Takich miejsc brakuje nad Bałtykiem

  Najsłynniejsze kurorty nad polskim morzem od dawna nie kojarzą się już tylko z pięknym krajobrazem, szumem morza i świeżą rybą prosto z kutra. Ostatnimi laty wakacje obfitowały w narzekania turystów na wszechobecne parawany, brudne plaże i drożyznę. Nad Bałtykiem wciąż są jednak miejsca, w których wakacje mogą być prawdziwą frajdą, która nie kosztuje kroci.
 • Sąd ogłosił upadłość SKOK Wybrzeże

  Sąd ogłosił upadłość SKOK Wybrzeże

  Sąd Rejonowy w Gdańsku wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej Wybrzeże - poinformowała Komisja Nadzoru Finansowego w komunikacie.
 • Orkan Ksawery na Środkowym Wybrzeżu: Około 22 mln zł strat

  Orkan Ksawery na Środkowym Wybrzeżu: Około 22 mln zł strat

  Na ok. 22 mln zł oszacował straty po orkanie Ksawery w pasie Wybrzeża Środkowego Urząd Morski w Słupsku (woj. pomorskie). Dyrektor tej instytucji Tomasz Bobin powiedział we wtorek, że zniszczenia wałów wydmowych i umocnień biotechnicznych to koszt ok. 8 mln zł.
 • Cofka w Ustce. Woda zmywa wszystko

  Cofka w Ustce. Woda zmywa wszystko

  W portach środkowego wybrzeża wiatr powoduje zagrożenia. Sytuacja w usteckim porcie staje się coraz bardziej dramatyczna.
 • Lotos Wybrzeże skompletował skład

  Lotos Wybrzeże skompletował skład

  Lotos Wybrzeże skompletował skład na nowy sezon. Jako ostatni kontrakty z gdańskim pierwszoligowcem podpisali dwaj Szwedzi - Thomas H. Jonasson i Magnus Zetterstroem. Obaj żużlowcy reprezentowali barwy tego klubu w poprzednich rozgrywkach.
 • Kołtoń: Kadra, Smuda, krytyka, czyli samo życie

  W tym tygodniu kadra leci do Ameryki Północnej, gdzie zagra z USA i rezerwami Ekwadoru. Dlaczego w tych terminach nie gramy w Europie, a najlepiej w Polsce?! W lutym odbyło się losowanie eliminacji EURO 2012 i od tego czasu wiadomo, że 17 listopada odbędą się tylko dwa mecze o punkty. A reszta drużyn ze Starego Kontynentu gra towarzysko. My do Poznania zaprosiliśmy Wybrzeże Kości Słoniowej...
 • Żużlowe baraże: Lotos pokonał Włókniarza

  Pierwszy barażowy mecz o miejsce w ekstralidze: Lotos Wybrzeże Gdańsk - Włókniarz Częstochowa 47:43.
 • Zmarł reżyser teatralny Ryszard Major

  W nocy z piątku na sobotę zmarł reżyser Ryszard Major, związany przez wiele lat "Teatrem Wybrzeże" w Gdańsku.
 • Włochy - Wybrzeże Kości Słoniowej 0-1 w meczu towarzyskim

  Włochy - Wybrzeże Kości Słoniowej 0-1 w meczu towarzyskim

  Włochy przegrały z Wybrzeżem Kości Słoniowej 0-1 (0-0) w towarzyskim meczu piłkarskim rozegranym we wtorek w Londynie.
 • Żużlowe MŚJ: Czterech Polaków w Gdańsku

  W sobotę w Gdańsku z udziałem czterech Polaków odbędzie pierwszy z trzech finałowych turniejów indywidualnych mistrzostw świata juniorów do lat 21 w jeździe na żużlu. Terminy kolejnych zawodów to 14 sierpnia w Daugavpils i 2 października w Pardubicach.

Filmy - Wybrzeże (3)