Kobieta - wybory

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wybory (Film (1999)[Election] Reż.Alexander Payne) ,

Artykuły - Wybory (11)

 • Mało kobiet na listach wyborczych

  Mało kobiet na listach wyborczych

  Na listach PO i PiS do samorządów jest niewiele więcej kobiet niż cztery lata temu. Trochę lepiej jest w SLD. Jednak i tu kobiety skarżą się, że były spychane na gorsze miejsca przez mężczyzn.
 • To nie jest jeszcze mój czas!

  To nie jest jeszcze mój czas!

  "Bycie modelką wcale nie jest łatwym zajęciem" - mówi Ilona Felicjańska. Modelka zdradza tajemnice świata modelingu, opowiada także o własnej drodze na wybieg.
 • Wybory góralskiej miss

  Trzynaście młodych góralek rywalizowało w niedzielę w Białym Dunajcu koło Zakopanego o tytuł Nojśwarniejsej Górolecki czyli góralskiej miss.
 • Parlamentarzystki z Kuwejtu

  Parlamentarzystki z Kuwejtu

  Po raz pierwszy w historii Kuwejtu w parlamencie emiratu zasiądą kobiety. W toku sobotnich wyborów parlamentarnych w tym konserwatywnym islamskim kraju Zatoki Perskiej panie zdobyły cztery mandaty.
 • Miłość od drugiego wejrzenia

  Miłość od drugiego wejrzenia

  Gdy jesteśmy młodzi, nasze zawodowe wybory bywają przypadkowe. Nie wiemy, kim jesteśmy i czego chcemy. Dopiero niespodziewane zdarzenie sprawia, że odnajdujemy właściwą drogę...
 • Zwyczajna żona premiera

  Zwyczajna żona premiera

  Twierdzi, że jest zwyczajną kobietą i ciągle się odchudza. Od dziecka podkochuje się w Winnetou - pewnie dlatego w Białym Domu najchętniej widziałaby Indianina. Małgorzata Tusk o sobie i rodzinie, w rozmowie z dziennikarzami INTERIA.PL Anną Piątkowską i Marcinem Ogdowskim.
 • Mauricio, czyli wybory.

  Mauricio, czyli wybory.

  Poważna powieść o wyborach - nie tylko politycznych, ale przede wszystkim życiowych.
 • Najprzystojniejszy mężczyzna świata

  Najprzystojniejszy mężczyzna świata

  25-letni Hiszpan Juan Garcia Postigo zdobył tegoroczny tytuł Mister World. Wybory najprzystojniejszego mężczyzny świata odbyły się w chińskim kurorcie Sanya na wyspie Hainan.
 • Próbowano sfałszować wybory!

  Próbowano sfałszować wybory!

  W przezroczystej urnie wyborczej, zaplombowanej dwoma ponumerowanymi, czerwonymi paskami z plastiku spoczywa przynajmniej pół tysiąca głosów. Wszystkie poukładane starannie, zrolowane leżą jeden obok drugiego, w sposób wykluczający przypadek. Jest jasne, że wieko od urny było otwarte i ktoś poukładał karty, chcąc zmieścić jak najwięcej z nich.
 • Czwarta pierwsza władza

  Czwarta pierwsza władza

  Wybory za nami, w każdym razie pierwsza tura. W Warszawie w drugiej turze o fotel prezydencki walczyć będzie Hanna Gronkiewicz-Waltz z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Ale po co ja to Państwu mówię? Przecież Państwo wiedzieli, że tak będzie.