wybory w USA

Synonimy:
wybory prezydenckie w USA, wybory w USA 2012
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wybory w USA (158)

 • Gwiazda filmów Disneya prezydentem USA?

  Gwiazda filmów Disneya prezydentem USA?

  Niespodziewanie do wyścigu o fotel prezydenta USA dołączył Brock Pierce, który jest milionerem z branży kryptowalut, a także gwiazdą dawnych filmów Disneya. Zagrał m.in. w "Potężnych Kaczorach".
 • Sąd w Tajlandii uniewinnił skandalistkę Nastię Rybkę

  Sąd w Tajlandii uniewinnił skandalistkę Nastię Rybkę

  Sąd w Tajlandii uwolnił we wtorek od zarzutu pracy bez zezwolenia Białorusinkę Nastię Rybkę, która twierdzi, że dysponuje dowodami w sprawie rosyjskiego wpływu na wybory prezydenckie w USA z 2016 r. Rybka prowadziła w Tajlandii treningi technik seksualnych. Sąd uwolnił od tego samego zarzutu też siedmiu obywateli Rosji i Białorusi.
 • Czy można zhakować prezydenckie wybory w USA?

  Czy można zhakować prezydenckie wybory w USA?

  Dzisiaj wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Wybory są organizowane i zarządzane przez hrabstwa. Komisje w każdym z nich będą podawać wyniki podczas wieczoru wyborczego. Przed wyborami pojawiły się obawy, że może dojść do cyberataku. Czy ten scenariusz może się ziścić?
 • USA: 10 scenariuszy w przypadku wygranej Trumpa

  USA: 10 scenariuszy w przypadku wygranej Trumpa

  Co się stanie, jeśli to Donald Trump wygra wybory prezydenckie w USA? Co, jeśli dokona tego, czego nikt nie spodziewał się jeszcze 18 miesięcy temu?
 • Wybory prezydenckie w USA: Europa nie jest gotowa na nowego prezydenta

  Wybory prezydenckie w USA: Europa nie jest gotowa na nowego prezydenta

  Wybory prezydenckie w USA są źródłem wielu emocji także dla Europejczyków. Nie inaczej jest w tym roku, z powodu kandydatury Donalda Trumpa, który przypomina postać wyjętą wprost z "reality show".
 • ​USA: Donald Trump już prowadzi

  ​USA: Donald Trump już prowadzi

  W najnowszym prezydenckim sondażu na zlecenie ABC News Donald Trump prowadzi z Hillary Clinton jednym punktem procentowym.
 • Wybory w Stanach Zjednoczonych 2016: Nie chodzi o ekonomię

  Wybory w Stanach Zjednoczonych 2016: Nie chodzi o ekonomię

  Amerykańskie wybory prezydenckie odbędą się 8 listopada. Obecnie, zarówno na szczeblu krajowym, jak i stanowym demokraci mają niewielką przewagę.W USA i PKB, i rzeczywiste wynagrodzenia rosną, a stopa bezrobocia jest najniższa w historii. Skoro więc stan gospodarki nie jest głównym tematem kampanii wyborczej, na co powinni zwracać uwagę inwestorzy.
 • Trump nie powinien być prezydentem USA?

  Trump nie powinien być prezydentem USA?

  Od samego początku było jasne, że poglądy Donalda Trumpa są raczej pochodną groźnego impulsu i cynizmu niż przemyślanej polityki - pisze "New York Times" w artykule redakcyjnym "Dlaczego Donald Trump nie powinien być prezydentem".
 • Wybory w USA: Kto lepszym prezydentem dla Polski?

  Wybory w USA: Kto lepszym prezydentem dla Polski?

  Lepszym scenariuszem dla Polski byłaby wygrana Hillary Clinton - przekonuje prof. dr hab. Wiesław Bokajło z Wyższej Szkoły Bankowej. Zwycięstwo kandydatki demokratów oznacza kontynuację dotychczasowej polityki i współpracę z Unią Europejską, na czym zyska również Polska.

Filmy - Wybory w USA (19)