wybory prezesa PZPN

Artykuły - Wybory prezesa PZPN (78)

Filmy - Wybory prezesa PZPN (7)

 • Zbigniew Boniek o sposobie głosowania w wyborach prezesa PZPN

  - Nie bardzo rozumiem, że prezesa trzeba wybrać tajnie, a zarząd możemy już wybierać wszyscy razem koło siebie. Absolutnie to do mnie nie dochodzi – powiedział Boniek.
 • Janusz Hańderek: Składam wniosek o tajne głosowanie

  - Panie prezesie, uczestniczył pan niedawno w wyborach szefa UEFA i FIFA. Czy w tych organizacjach komuś przyszło do głowy, żeby wybierać szefów tych instytucji w sposób elektroniczny? Obawiam się, że nie. - powiedział Janusz Hańderek, który następnie złożył wniosek o tajne głosowanie. W Warszawie rozpoczęło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze, które wybierze prezesa PZPN-u. O to stanowisko ubiega się dwóch kandydatów - Zbigniew Boniek i Józef Wojciechowski.
 • Wybory prezesa PZPN. Urna nie wchodzi

  W Warszawie rozpoczęło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze, które wybierze prezesa PZPN-u. Rozpoczęło się od awantury o sposób głosowania. Józef Wojciechowski domaga się tajnego, za pomocą kartek wrzucanych do urn, Zbigniew Boniek jest za utrzymaniem elektronicznego sposobu głosowania. Przedstawiciele sztabu Józefa Wojciechowskiego dostarczyli nawet urnę, której jednak nie mogli wnieść na salę obrad. Wniosek o tajne głosowanie został odrzucony.
 • Piechniczek: Kibice i tak będą śpiewać "J… PZPN"

  Nawet, gdybyśmy grali w finale mistrzostw świata, kibice i tak będą krzyczeć: 'J… PZPN'. Potrzebna jest nowa jakość. Dziś musimy pokazać, że potrafimy doprowadzić do zmian - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Antoni Piechniczek