wybory parlamenarne

Artykuły - Wybory parlamenarne (7)

 • Wygrana PiS zmieni pracę HR-owców. Będą musieli głowić się na podniesieniem efektywności pracy

  Wygrana PiS zmieni pracę HR-owców. Będą musieli głowić się na podniesieniem efektywności pracy

  Z danych PKW wynika, że zwycięzcą wyborów do Sejmu zostało Prawo i Sprawiedliwość. Na rynku pracy - popłoch. Kolejna kadencja PiS może, jak twierdzą eksperci, być zabójcza dla wielu firm.
 • "WSJ": Wynik wyborów utrudni UE działania w Polsce

  "WSJ": Wynik wyborów utrudni UE działania w Polsce

  Wyniki niedzielnych wyborów parlamentarnych w Polsce, jeśli potwierdzą się dane sondażowe, skomplikują wysiłki Unii Europejskiej, by zmusić rząd PiS do wycofania się z reform uważanych za niedemokratyczne - ocenia "Wall Street Journal".
 • Drugi raz w ciągu pół roku wybierają parlament

  Drugi raz w ciągu pół roku wybierają parlament

  W Hiszpanii rozpoczęły się w niedzielę drugie wybory parlamentarne w ciągu pół roku. Sondaże nie dawały żadnej partii większości bezwzględnej, wskazując na ponowne zwycięstwo centroprawicy. Nowością może być drugie miejsce lewicowej koalicji a nie socjalistów.
 • Hiszpanie wybierają nowy parlament

  Hiszpanie wybierają nowy parlament

  W Hiszpanii odbywają się w niedzielę wybory parlamentarne. Budzące wielkie emocje głosowanie może oznaczać koniec dominacji dwóch partii. Największe szanse na zwycięstwo mają rządzący od 2011 r. konserwatyści, którzy najpewniej już nie zdobędą większości absolutnej. Głosowanie rozpoczęło się o godz. 9 i potrwa do godz. 20.
 • Znaleźli sposób na niepotrzebne plakaty wyborcze

  Znaleźli sposób na niepotrzebne plakaty wyborcze

  Zamiast szpecić ulice lub zalegać na śmietnikach mogą pomóc zwierzętom. Mowa o wyborczych banerach, które stowarzyszenie Happy Dog z Białegostoku wykorzystuje do ocieplania psich bud.
 • Wybory parlamentarne w Birmie. Zwycięży partia laureatki pokojowego Nobla?

  Wybory parlamentarne w Birmie. Zwycięży partia laureatki pokojowego Nobla?

  W niedzielę w Birmie zakończyły się wybory parlamentarne. Na zwycięstwo liczy opozycyjna Narodowa Liga na rzecz Demokracji (NLD) pod przywództwem Aung San Suu Kyi. Według komisji wyborczej w głosowaniu wzięło udział ok. 80 proc. uprawnionych.
 • 28 protestów wyborczych przeciwko ważności wyborów

  28 protestów wyborczych przeciwko ważności wyborów

  Do Sądu Najwyższego wpłynęło w sumie 28 protestów przeciwko ważności wyborów październikowych wyborów parlamentarnych. Najczęściej wyborcy wskazują, że podczas liczenia nie uwzględniono ich głosów oddanych na wskazanego kandydata. W środę upłynął termin na składanie protestów

Filmy - Wybory parlamenarne (14)