wybory

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wybory (Film (1999)[Election] Reż.Alexander Payne) ,

Artykuły - Wybory (1975)

Filmy - Wybory (45)

 • Lokal wyborczy dla zmotoryzowanych został otwarty w fińskich wyborach lokalnych

  Mieszkańcy stolicy Finlandii, Helsinek, oddają głos w zewnętrznym lokalu wyborczym, aby chronić się przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Z powodu pandemii wybory samorządowe w kraju zostały przełożone z kwietnia na 13 czerwca. Lokal wyborczy w północnych Helsinkach został utworzony na pasie startowym nieczynnego lotniska
 • "Kołcz Julian": Rzeczywistość po wyborach

  Jak osiągnąć pełnię szczęścia i ile trzeba mieć kasy? Zobacz ekskluzywne szkolenie kołcza Juliana - trenera waszego życia!
 • Nietypowa kandydatka w wyborach. Zagłosowalibyście?

  Choć mogłoby się wydawać, że bycie urzędnikiem miejskim może być dla niej za trudne, ta perspektywa wcale nie przeraża młodej bohaterki naszego materiału. Eleonora Laloux, 34 letnia Francuzka z zespołem downa startuje w najbliższych francuskich wyborach samorządowych. Stara się o urząd w mieście Arras.
 • Kandydat na prezydenta Brazylii zaatakowany nożem

  Ubiegający się o urząd prezydenta Brazylii Jair Bolsonaro w czwartek został zaatakowany nożem podczas wiecu wyborczego. Po dwugodzinnej operacji jest w stanie stabilnym. Jest silny jak nigdy dotąd, jest przytomny, rozmawia z humorem jak zwykle - powiedział po operacji syn Jaira Bolsonaro.