Wyborowa

Artykuły - Wyborowa (10)

 • GIS: Firma Wyborowa SA wycofała jedną partię ginu Seagram’s Gin

  GIS: Firma Wyborowa SA wycofała jedną partię ginu Seagram’s Gin

  ​Jak podał w piątek Główny Inspektorat Sanitarny. W związku z informacją otrzymaną od konsumenta dotyczącą obecności fragmentu szkła w produkcie Seagram’s Gin, firma Wyborowa SA postanowiła wycofać całą partię tego ginu o pojemności 0,7 l.
 • Piłem - NIE Jadę!

  Piłem - NIE Jadę!

  Wywiad INTERIA.PL z prezesem Wyborowa SA, dyrektorem zarządzającym Pernod Ricard Polska Guillame Girard-Reydetem.
 • Realizacja istotnego zlecenia dla Wyborowa S.A.

  Zarząd Cool Marketing S.A. informuje, że w dniu 4 lipca 2012 roku, Emitent przyjął do realizacji zlecenie wykonania artykułów reklamowych na rzecz Wyborowa S.A. Przedmiotowe zlecenie ma charakter jednorazowy. Wartość przedmiotowego zlecenia została ustalona na kwotę 326.520 zł netto. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku
 • Upijemy świat?

  Każdego dnia wysyłamy w świat 170 tys. litrów wódki, informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Sama tylko Wyborowa trafia na stoły mieszkańców 90 krajów.
 • Rządowo-związkowa kiełbaska wyborowa

  Rządowo-związkowa kiełbaska wyborowa

  Premier godzi się na podniesienie płacy minimalnej, podwyżki w budżetówce i przedłużenie wcześniejszych emerytur.
 • Tylko Wyborowej naprawdę się udało

  Tylko Wyborowej naprawdę się udało

  Polskie marki za granicą. Nasze brandy mają apetyt na podbój świata, przynajmniej bliskiej zagranicy. Brak środków na ekspansję nadrabiają kreatywnością marketingowców i poszukiwaniem ciekawych nisz. Bezsporny światowy sukces odniosła do dziś właściwie tylko marka polskiej wódki.
 • Pracownikom zamarzył się zakup Wyborowej

  Załoga chce kupić fabrykę, choć bez praw do sztandarowego brandu. Zarząd odmawia, chcąc restrukturyzować zatrudnienie.
 • Odprawy w Wyborowej jeszcze wyższe

  Ponad 200 tys. zł mogą sięgnąć odprawy dla pracowników Wyborowej, którzy skorzystają z programu dobrowolnych odejść. - Bezterminowo zawiesiliśmy zwolnienia.
 • Możliwe połączenie z Wyborową

  W ciągu najbliższych tygodni Pernod Ricard, posiadający prawie 98% akcji Agrosu, może podjąć decyzję o wycofaniu spółki z giełdy - wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Jeżeli się na to zdecyduje, będzie musiał ogłosić wezwanie na pozostałe papiery. Kurs Agrosu rośnie od początku roku, co może świadczyć o tym, że rynek tego oczekuje.