wybieg

Artykuły - Wybieg (9)

 • Fausto Puglisi - modowy gladiator Madonny

  Fausto Puglisi - modowy gladiator Madonny

  Jego talent doceniły Beyonce, Jennifer Lopez i Madonna. Choć nazwisko Fausto Puglisi nie jest wymieniane wśród największych postaci świata mody, ufają mu megagwiazdy. Kim jest twórca scenicznych kreacji największych, muzycznych gwiazd?
 • To nie jest jeszcze mój czas!

  To nie jest jeszcze mój czas!

  "Bycie modelką wcale nie jest łatwym zajęciem" - mówi Ilona Felicjańska. Modelka zdradza tajemnice świata modelingu, opowiada także o własnej drodze na wybieg.
 • Zbulwersowany Radwański: To był sprytny wybieg!

  Zbulwersowany Radwański: To był sprytny wybieg!

  Zawieszenie przez belgijski sąd, a następnie uchylenie przez Międzynarodową Federację Tenisową (ITF) kary rocznej dyskwalifikacji nałożonej przez flamandzki trybunał sportowy na belgijską tenisistkę Yaninę Wickmayer zbulwersowało Roberta Radwańskiego. "Dzięki sprytnemu wybiegowi zawodniczka, która unikała kontroli antydopingowych może grać" - przyznał.
 • Z Dzikiego Zachodu na wybieg

  Z Dzikiego Zachodu na wybieg

  Frędzle są widoczne wszędzie tego lata, czy to na projektach nawiązujących do strojów Indian, czy do stylistyki Dzikiego Zachodu.
 • Na oczach ludzi tygrysy rozszarpały pracownika zoo

  Na oczach ludzi tygrysy rozszarpały pracownika zoo

  Na oczach przerażonych widzów trzy białe tygrysy rozszarpały człowieka w singapurskim ogrodzie zoologicznym.
 • Nieśmiały jak tygrys

  Nieśmiały jak tygrys

  Władze ogrodu zoologicznego w Pensylwanii mają nie lada problem: jeden z nowych tygrysów syberyjskich jest zbyt nieśmiały, aby zwiedzić swój - zbudowany za duże pieniądze - nowy wybieg.
 • Z pola bitwy na wybieg

  Z pola bitwy na wybieg

  Trencz zaprojektowano dla brytyjskich żołnierzy podczas pierwszej wojny światowej, ale karierę zrobił nie w wojsku a na wybiegu.
 • "Instytucje to nie wybieg dla modelek"

  W ostrych słowach prezydent Włoch Giorgio Napolitano przywołał do porządku polityków i wysokich rangą urzędników państwowych, którzy - jak to ujął - mają "manię występowania w mediach". - Instytucje państwowe to nie wybieg dla modelek - powiedział Napolitano.
 • Carla Bruni: Przez wybieg na estradę

  Carla Bruni: Przez wybieg na estradę

  Znana włoska modelka Carla Bruni miała dość nietypową drogę artystycznego rozwoju. Mimo że już w wieku 9 lat nauczyła się grać na paru instrumentach, w dorosłym życiu wybrała najpierw karierę modelki, a dopiero potem zdecydowała się nagrać płytę. Jej debiutancki album "Quelqu'un m'a dit" ukazał się w Polsce 20 października.

Filmy - Wybieg (6)

 • Miniaturowe świnki w wesołym truchcie

  Nie często można zobaczyć taką ilość miniaturowych świnek w jednym miejscu. Doświadczyć tego może Melanie Moreau, która w Teksasie założyła farmę ratującą przedstawicieli gatunku. Dwa razy dziennie karmi aż 272 świnki, które biegając wesoło rozczulą niejednego.
 • Słonie też lubią spać „na łyżeczki”

  Dwa słonie Chuck i Jake są nowymi mieszkańcami miejscowego zoo. Po pełnym emocji i wrażeń pierwszym dniu w nowym domu, zwierzątka udają się na zasłużony odpoczynek i zasypiają przytulone do siebie. (STORYFUL/x-news)
 • Mały nosorożec po raz pierwszy pokazany światu. Urocze

  Pod koniec listopada w belgijskim ogrodzie zoologicznym Pairi Daiza przyszedł na świat nosorożec biały. Teraz po raz pierwszy zaprezentowano go na wybiegu. Jak poinformowało zoo, po porodzie zarówno maluch jak i jego mama – Madiba – czują się dobrze. Wkrótce w ogrodzie zoologicznym spodziewane są kolejne narodziny, w ciąży jest także inna samica nosorożca Elli. (RUPTLY/x-news)
 • Wielbłąd w szale uciekł z wybiegu w cyrku

  Co najmniej siedem osób zostało stratowanych przez wielbłąda w cyrku w Pittsburghu. Zwierzę zaczęło uciekać z wybiegu wewnątrz namiotu. Na wielbłądzie siedziała kobieta. Na ratunek jej rzucili się opiekunowie zwierzęcia. Wśród poszkodowanych jest szóstka dzieci oraz osoba dorosła. Jedno dziecko ma złamaną rękę, reszta osób odniosła lekkie obrażenia. (STORYFUL/x-news)