Sport - WTA

Artykuły - WTA (2627)

 • WTA Palermo. Petra Martić w półfinale

  WTA Palermo. Petra Martić w półfinale

  ​Chorwatka Petra Martić pokonała Białorusinkę Aliaksandrę Sasnowicz 7:6 (7-5), 7:6 (7-3) i awansowała do półfinału turnieju WTA w Palermo. Kolejną rywalką najwyżej rozstawionej tenisistki będzie Estonka Anett Kontaveit (nr 4).
 • WTA Praga. Tenisistki pod specjalnym nadzorem

  WTA Praga. Tenisistki pod specjalnym nadzorem

  ​Na tenisistki, które zagrają w turnieju Praga Open, w zawodach cyklu WTA Tour (pula nagród 202 250 dol.) czeka izolowany pobyt w ekskluzywnym hotelu oraz specjalny protokół bezpieczeństwa obejmujący zasady zachowania na korcie i poza nim.
 • ​Turniej WTA w Palermo. Jedna z tenisistek zakażona koronawirusem

  ​Turniej WTA w Palermo. Jedna z tenisistek zakażona koronawirusem

  Jedna z tenisistek, która w Palemo planowała wziąć udział w pierwszym od połowy marca turnieju WTA, miała pozytywny wynik testu na koronawirusa i wycofała się z imprezy - poinformowali organizatorzy w sobotę po południu.
 • WTA i ATP Madryt. Władze regionu rekomendują odwołanie zawodów

  WTA i ATP Madryt. Władze regionu rekomendują odwołanie zawodów

  ​Władze regionu odpowiedzialne za sprawy zdrowotne rekomendują odwołanie tegorocznych turniejów WTA i ATP w Madrycie - poinformowali organizatorzy. Ostateczna decyzja w sprawie przełożonych z powodu pandemii koronawirusa na wrzesień imprez jeszcze nie zapadła.
 • WTA Osaka. Turniej odwołany z powodu koronawirusa

  WTA Osaka. Turniej odwołany z powodu koronawirusa

  ​Z powodu pandemii koronawirusa odwołany został tegoroczny turniej tenisowy WTA Toray Pan Pacific Open w Osace - poinformowali we wtorek organizatorzy.
 • Tenis. Turnieje ATP i WTA od sierpnia

  Tenis. Turnieje ATP i WTA od sierpnia

  Dwie największe organizacje tenisowe opublikowały turniejowy kalendarz po wznowieniu cyklu. Pierwszy kobiecy turniej odbędzie się 3 sierpnia w Palermo, a męski 14 sierpnia w Waszyngtonie. Roland Garros odbędzie się w dniach 27 września – 11 października.
 • Turnieje ATP i WTA w Nowym Jorku, a nie w Cincinnati

  Turnieje ATP i WTA w Nowym Jorku, a nie w Cincinnati

  Organizatorzy US Open poinformowali, że na kortach Flushing Meadows odbędzie się latem dodatkowa rywalizacja tenisowa. Turniej wielkoszlemowy poprzedzą zmagania ATP i WTA, które tradycyjnie odbywają się w Cincinnati, ale z uwagi na pandemię zostały przeniesione do Nowego Jorku.
 • Tenisowe turnieje ATP i WTA odwołane do końca lipca

  Tenisowe turnieje ATP i WTA odwołane do końca lipca

  Zaplanowane do końca lipca tenisowe turnieje ATP i WTA zostały odwołane - poinformowały organizacje odpowiedzialne za męską i żeńską rywalizację na najwyższym szczeblu. Przyczyną jest pandemia koronawirusa.
 • Ponad sześć milionów dolarów zostanie przekazanych 800 tenisistom

  Ponad sześć milionów dolarów zostanie przekazanych 800 tenisistom

  ​Ponad sześć milionów dolarów zostanie przekazanych grupie 800 tenisistów i tenisistek, by wspomóc ich w kryzysie spowodowanym pandemią koronawirusa. Chodzi o zawodników sklasyfikowanych niżej w rankingu, którzy przede wszystkim zarabiali startując w turniejach.
 • Turniej WTA w Montrealu przełożony na 2021 rok

  Turniej WTA w Montrealu przełożony na 2021 rok

  Tegoroczna edycja kobiecego turnieju tenisowego Rogers Cup, która miała się odbyć w Montrealu, została przełożona z powodu koronawirusa na 2021 rok - poinformowała organizacja WTA. Prestiżowa impreza rozgrywana jest na przemian w tym mieście i w Toronto.

Filmy - WTA (11)