wszystkie

Artykuły - Wszystkie (1400)

 • TVP przegrywała do tej pory wszystkie sprawy z ZUS. Teraz wygrała z Wizją

  TVP przegrywała do tej pory wszystkie sprawy z ZUS. Teraz wygrała z Wizją

  Publiczna telewizja uniknie sporych wydatków. Sąd oddalił apelację związku zawodowego, który chciał unieważnić jej umowę o outsourcing ponad 400 pracowników.
 • Inwestorzy dochodzą wobec Polski roszczeń liczonych w miliardach złotych

  Inwestorzy dochodzą wobec Polski roszczeń liczonych w miliardach złotych

  Prokuratoria Generalna prowadzi obecnie 10 postępowań arbitrażowych oraz trzy postępowania postarbitrażowe na łączną kwotę ok. 2,5 mld zł - mówi jej prezes prof. Leszek Bosek. Dodaje, że dziewięć postępowań arbitrażowych oraz wszystkie postarbitrażowe dotyczą sporów z inwestorami z państw członkowskich UE.
 • Euro w Polsce? Mateusz Morawiecki: Najpierw trzeba wyjaśnić wszystkie problemy strefy euro

  Premier Mateusz Morawiecki stwierdził podczas szczytu Unii Europejskiej w Brukseli, że Polska jest wciąż daleka od wstąpienia do strefy euro.
 • GEU S.A. Raport roczny skonsolidowany za 2017 rok

  Zarząd Grupa Exorigo-Upos S.A. (''GEU S.A.'') przekazuje w załącznikach roczny raport skonsolidowany za 2017 rok. Wszystkie Załączniki dołączone do niniejszego raportu EBI stanowią integralną część skonsolidowanego raportu rocznego za 2017 rok. Załączniki: 1. Roczny raport skonsolidowany Grupy Kapitałowej GEU S.A. za rok 2017. 2. Skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej GEU S.A. za rok 2017. 3. Sprawozdanie z działalności Grupy Kapitałowej GEU S.A. za rok 2
 • GEU S.A. Roczny jednostkowy raport za 2017 rok

  Zarząd Grupa Exorigo-Upos S.A. (''GEU S.A.'') przekazuje w załącznikach roczny raport jednostkowy za 2017 rok. Wszystkie Załączniki dołączone do niniejszego raportu EBI stanowią integralną część raportu rocznego za 2017 rok. Załączniki: 1. Roczny raport jednostkowy GEU S.A. za 2017 rok 2. Sprawozdanie finansowe GEU S.A. za 2017 rok 3. Sprawozdanie Zarządu z działalności w 2017 roku 4. Opinia i Raport biegłego z badania sprawozdania finansowego za 2017 rok
 • Suma wszystkich strachów

  Niepewna przyszłość globalnego handlu ciąży na sentymencie rynkowym. Dodatkowo dane o sprzedaży detalicznej z USA pokazały rysę na idealnym obrazie gospodarki. W obecnym klimacie łatwiej o awersję do ryzyka, nawet jeśli inwestorzy kurczowo trzymają się ryzykownych pozycji.
 • Luty przerwał dobrą passę funduszy emerytalnych, straciły one prawie 9,5 mld zł

  Luty przerwał dobrą passę funduszy emerytalnych, straciły one prawie 9,5 mld zł

  W lutym wszystkie OFE doświadczyły ujemnych stóp zwrotu - średnio straciły -5,2%. Zarządzający funduszami emerytalnymi szykują portfele do zmian w OFE. Spora przecena akcji spowodowała, ze z kont przyszłych emerytów wyparowało -9,5 mld zł.
 • Kuczyński: Duże sieci handlowe zrobią wszystko, żeby handel przeniósł się na inne dni

  Kuczyński: Duże sieci handlowe zrobią wszystko, żeby handel przeniósł się na inne dni

  - Myślę, że te duże sieci handlowe zrobią wszystko, nawet z obniżaniem cen, żeby handel przeniósł się na inne dni: na sobotę, na piątek - przekonuje główny analityk Xelion, Piotr Kuczyński.
 • Uwaga na "cudowne" anteny odbierające wszystko

  Od jakiegoś czasu redakcja "SAT Kuriera" przygląda się bardzo sprytnym reklamom na Facebooku oraz stronom internetowym, które zachwalają "cudowne" anteny, które mają odbierać podobno wszystko, w tym także kanały płatnej telewizji. Jak to możliwe? Twórcy stron twierdzą, że kablówki mają obowiązek nadawania na "tajnej" częstotliwości wszystkich kanałów ze swojej oferty i to jeszcze w wersji niekodowanej (FTA). Większej bajki już dawno nie słyszeliśmy!
 • Przewalutowanie kredytów mieszkaniowych: Za frankowiczów zapłacimy wszyscy

  Przewalutowanie kredytów mieszkaniowych: Za frankowiczów zapłacimy wszyscy

  Rząd poparł prezydencki projekt ustawy o przewalutowaniu kredytów mieszkaniowych. Oznacza on dla banków wydatki ok. 2 mld zł rocznie. Ale tak naprawdę zapłacą ich klienci. Chodzi o to, by przeprowadzić tę operację efektywnie.