Film - Wszystkich Świętych

Synonimy:
Świętych,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wszystkich Świętych (3)

 • Kontynuacja "Świętych z Bostonu"

  Kontynuacja "Świętych z Bostonu"

  W tym tygodniu rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części filmu "Święci z Bostonu" - "Boondock Saints II: All Saints Day".
 • Halloween w wersji Hollywood

  Halloween w wersji Hollywood

  W ostatni dzień października Amerykanie, a z nimi juz cały świat, obchodzą Halloween - wigilię wszystkich świętych. Dla jednych jest to okazja do świetnej zabawy, dla innych profanacja tradycyjnych wierzeń ludowych. Nie zmienia to faktu, że samo święto stało się już świetnym towarem medialnym. Sprzyjającą koniunkturę wykorzystują specjaliści od filmu. Na potrzeby zbiorowej mitologii wymyślają więc przeglądy i rankingi najlepszych "filmów, które mają coś wspólnego z Halloween".
 • Robert Downey Jr. i święci

  Robert Downey Jr. i święci

  Robert Downey Jr. ("Cudowni chłopcy") zagra w filmie "A Guide to Recognizing Your Saints". Obraz będzie opowieścią o człowieku, którego przed stoczeniem się na dno uratowała wiara w swoiście pojmowanych świętych. Bohater filmu, Dito Montiel, zaadaptował na scenariusz własną autobiografię, zasiądzie również na fotelu reżysera opowieści. "A Guide to Recognizing Your Saints" to jeden z kilku projektów firmy Xingu, należącej do Trudie Styler ("Przekręt").

Filmy - Wszystkich Świętych (1)

 • Zmarli w 2017 roku

  Śmierć jest nieodłączną częścią życia. W materiale postanowiliśmy przypomnieć tych, którzy dla kultury i życia społeczno-politycznego, byli kimś bardzo ważnym.