wschodnie wybrzeże

Artykuły - Wschodnie wybrzeże (7)

 • Północno-wschodnie wybrzeże USA zasypane śniegiem

  Północno-wschodnie wybrzeże USA zasypane śniegiem

  Około 650 tysięcy domostw i firm pozbawionych jest prądu na północno-wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych z powodu trwającej tam śnieżycy. W stanie Nowy Jork jest co najmniej jedna ofiara śmiertelna zawieruchy.
 • Niebezpieczny huragan. Ogłoszono alarm

  Niebezpieczny huragan. Ogłoszono alarm

  Po przejściu nad Jamajką tropikalny huragan Sandy przybrał na sile, uderzając w nocy ze środy na czwartek w południowo-wschodnie wybrzeże Kuby. Wiatr wiał z prędkością 175 kilometrów na godzinę - poinformował kubański instytut meteorologiczny.
 • USA: 9 ofiar śmiertelnych i miliony ludzi bez prądu po burzach

  USA: 9 ofiar śmiertelnych i miliony ludzi bez prądu po burzach

  Do dziewięciu wzrosła liczba ofiar śmiertelnych potężnych burz, które nawiedziły wschodnie wybrzeże i kilka stanów na środkowym zachodzie USA. Ponad 4 mln osób w dziewięciu stanach pozbawionych jest prądu - poinformowały w sobotę władze stanowe.
 • Pierwszy śnieg zaskakuje Wschodnie Wybrzeże USA

  Pierwszy śnieg zaskakuje Wschodnie Wybrzeże USA

  Niespodziewanie wcześnie w tym roku, w sobotę (czasu miejscowego) śnieg pojawił się na północnym wschodzie USA. Burza śniegowa odcięła od prądu ok. 2,3 mln gospodarstw domowych i zmusiła linie lotnicze do odwołania co najmniej tysiąca lotów.
 • USA: Już 9 ofiar huraganu Irene

  USA: Już 9 ofiar huraganu Irene

  Do dziewięciu wzrosła liczba ofiar śmiertelnych huraganu Irene, który w sobotę uderzył we wschodnie wybrzeże USA - poinformowała stacja telewizyjna CNN.
 • Zamiecie śnieżne paraliżują wschodnie wybrzeże USA

  Zamiecie śnieżne paraliżują wschodnie wybrzeże USA

  Zamiecie śnieżne sparaliżowały w sobotę atlantyckie wybrzeże USA. Nagłe i duże opady śniegu zablokowały drogi i spowodowały, że obciążone drzewa przewracały się na domy i samochody.
 • Necronomicon PL