wschód słońca

Artykuły - Wschód słońca (6)

 • Spektakularny wschód Słońca na Marsie

  Spektakularny wschód Słońca na Marsie

  Mars jest oddalony od nas o prawie 55 mln km, ale można się poczuć tam, jak w domu. Udowadnia to nowe zdjęcie wschodu Słońca uchwycone przez łazik Curiosity.
 • RMF24: Nie daj się zwieść pogodzie w górach

  RMF24: Nie daj się zwieść pogodzie w górach

  Mamy piękny weekend, szczególnie na południu Polski. Jednak ratownicy górscy przestrzegają, by nie dać się zwieść pięknemu słońcu. Wysoko w Tatrach warunki są już niemal zimowe.
 • "To, co chciałbym Ci dać"

  "To, co chciałbym Ci dać"

  Wschód słońca nad polskim morzem i godziny stania w zimnej wodzie - tak wyglądało kręcenie teledysku przez debiutującą rockową grupę Pectus. Piosenka "To, co chciałbym Ci dać" to propozycja do konkursu na Sopot Festival 2008.
 • Zdążyć przed wschodem słońca

  Zdążyć przed wschodem słońca

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do piosenki "Moja muzyka to Ty" zaśpiewanej przez Hanię Stach i Andrzeja Lamperta z grupy PIN.
 • Video, DVD: "Przed wschodem słońca"

  Video, DVD: "Przed wschodem słońca"

  W piątek, 3 grudnia, na video (do sprzedaży) i na DVD (do wypożyczenia i sprzedaży) zadebiutuje na polskim rynku film "Przed wschodem słońca" Richarda Linklatera, z Julie Delpy i Ethanem Hawkem w rolach głównych.
 • Nadchodzi Harry Potter

  Nadchodzi Harry Potter

  Ponad 400 księgarń z całego kraju przygotowuje się do rozpoczęcia sprzedaży piątej książki opowiadającej przygody Harry'ego Pottera. Będzie ją można kupić począwszy od wschodu słońca 31 stycznia. W niektórych miastach będą kursowały specjalne tramwaje dowożące czytelników do księgarń. Moment, w którym nowa część przygód małego czarodzieja trafia do księgarń, obchodzony jest przez wydawców bardzo uroczyście.