wrozka

Artykuły - Wrozka (-6)

 • Biznes w szklanej kuli: Przedsiębiorcy korzystają z porad wróżek

  Biznes w szklanej kuli: Przedsiębiorcy korzystają z porad wróżek

  Przed podjęciem ryzykownych decyzji biznesowych chcielibyśmy znać ich rezultaty. I choć nie mamy szklanej kuli, która pozwoliłaby zajrzeć w przyszłość, niektórzy z nas zasięgają porad u wróżek i wróżbitów.
 • Wynagrodzenia wróżek

  Wynagrodzenia wróżek

  Zwykle za 60-minutową rozmowę z wróżką trzeba zapłacić około 90-130 zł. Nieco droższe są konsultacje osobiste, gdzie cena osiąga 140-170 zł - podaje portal wynagrodzenia.pl.
 • Ile zarabiają wróżki?

  Ile zarabiają wróżki?

  Tarot, horoskopy, numerologia czy... doradztwo duchowe. Usługi oferowane przez wróżbitów znacznie zmieniły się na przestrzeni lat. Dziś ich podstawowym narzędziem pracy nie jest szklana kula tylko... telefon, internet, e-mail i internetowe komunikatory. Ile wynosi koszt konsultacji u wróżki? Za godzinę pracy w zależności od rodzaju oferowanej usługi, lokalizacji i renomy mogą zarobić od 10 do nawet 300 zł.
 • Trener żużlowców i wróżka kandydują na radnych

  Trener żużlowców i wróżka kandydują na radnych

  Trener żużlowego wicemistrza kraju Falubazu Zielona Góra Piotr Żyto będzie kandydował do zielonogórskiej rady miasta z list stowarzyszenia Moje Miasto. - Lubię wyzwania, dlatego się zdecydowałem - powiedział w środę Żyto. Do rady wystartuje także Dorota Haładyn, wróżka z Zielonej Góry.