wróżby

Artykuły - Wróżby (45)

 • Czy warto iść do wróżki?

  Czy warto iść do wróżki?

  Czasem, na życiowym zakręcie, tylko wizyta u „czarnoksiężnika” wydaje się być wybawieniem z kłopotów.
 • Wróżby, przepowiednie... Zabobon czy psychoterapia?

  Wróżby, przepowiednie... Zabobon czy psychoterapia?

  Jedni wierzą, inni traktują wróżby z przymrużeniem oka.
 • Andrzejkowy horoskop

  Andrzejkowy horoskop

  Andrzejki to magiczny czas, szczególnie dla osób samotnych. Wróżby skupiają się w tym czasie szczególnie na sprawach miłości, niewielu zdaje sobie sprawę, że w tym czasie możemy przyciągnąć w nasze życie miłość, albo uwolnić od starych zależności sercowych.
 • Zła sława Tarota

  Zła sława Tarota

  ​Wyobraź sobie, że idziesz ciemnymi korytarzami. W ręku trzymasz kartkę z adresem, który zdobyłaś od swojej najbliższej przyjaciółki. Wchodzisz we wskazane drzwi. Za ciemną kotarą czeka na Ciebie ONA. Czarny kot na kolanach, szklana kula na stole, i karty, które zaraz odkryją twoją przyszłość.
 • Jak rozpoznać, czy na dziecko został rzucony urok

  Jak rozpoznać, czy na dziecko został rzucony urok

  Bardzo często w dzisiejszych czasach mamy trudności wychowawcze z naszymi dziećmi. Każdy rodzic wie, że małe dzieci nie dają nam spać, zaś większe, nie dają nam żyć.
 • Czy trzeba sprzedać dusze diabłu, by skutecznie wróżyć?

  Czy trzeba sprzedać dusze diabłu, by skutecznie wróżyć?

  Trudno sobie dziś wyobrazić nam scenę, w której własną krwią podpisujemy cyrograf, na mocy którego otrzymamy dar wróżenia, czytania kart, run, cyfr czy jasnowidzenia.
 • Jaki jest tata spod znaku...

  Jaki jest tata spod znaku...

  Wyluzowany jak Wodnik czy zorganizowany niczym Panna? Sprawdź swój rodzicielski potencjał.
 • Wynagrodzenia wróżek

  Wynagrodzenia wróżek

  Zwykle za 60-minutową rozmowę z wróżką trzeba zapłacić około 90-130 zł. Nieco droższe są konsultacje osobiste, gdzie cena osiąga 140-170 zł - podaje portal wynagrodzenia.pl.
 • Odkrywaj swoją przyszłość

  Odkrywaj swoją przyszłość

  Książka amerykańskiej tarocistki, Sashy Graham "Tarot" to fascynująca podróż do pełnego tajemnic świata magii.
 • Czy wierzyć wróżbom?

  Czy wierzyć wróżbom?

  Byłam wtedy w klasie maturalnej, zbliżały się andrzejki. Choć nie wierzyłam we wróżby, ten jeden jedyny raz dałam się namówić moim dwóm przyjaciółkom na wspólny wieczór i andrzejkowe wróżby. Uciechy było co niemiara.

Filmy - Wróżby (3)

 • Jakie znasz andrzejkowe tradycje?

  Andrzejki za pasem. Tradycyjnie istotną częścią wieczoru andrzejkowego były wróżby. Niegdyś miały one charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczone były tylko dla niezamężnych dziewcząt. Wróżby brano bardzo poważnie, odprawiano je w odosobnieniu. Teraz traktowane są jak zabawa i dodatkowa atrakcja w czasie imprezy. Zapytaliśmy przechodniów czy znają jakieś andrzejkowe tradycje i czy zamierzają z nich skorzystać. PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 9.00.
 • Lubisz horoskopy? Zobacz, co ci grozi!

  Wiara w horoskopy i wróżby może doprowadzić człowieka do utraty kontroli nad własnym życiem. Doskonale widać to na przykładzie mieszkańców osady Idaikal w Indiach, zwanej "wioską astrologów". Działa tu kilkuset wróżbitów różnej maści: tarocistów, astrologów, chiromantów... Choć jest ich tak wielu, żaden z nich nie narzeka na brak klientów. Do wróżbitów z Idaikal przychodzą ludzie, którzy bez pomocy "sił nadprzyrodzonych" nie potrafią podjąć żadnej życiowej decyzji. Radzą się ich w sprawie pracy, studiów, wyboru przyszłego małżonka. Zdarza się nawet, że po wizycie u wróżbity rodziny narzeczonych odwołują ślub młodych! Wystarczy, że "jasnowidz" stwierdzi, iż małżeństwo nie będzie udane.
 • "Ale lipa?!": Czy wróżby to lipa?

  Zapraszamy na drugi odcinek programu "Ale lipa?!", w którym tropimy absurdy naszej rzeczywistości. W tym odcinku bierzemy pod lupę wróżby i przepowiednie. Wierzyć czy nie wierzyć? Przesyłajcie do nas swoje historie! Nasz adres: alelipa.program@interia.pl i koniecznie polubcie nas na FACEBOOKU.