wrona

Artykuły - Wrona (69)

 • Bartek Wrona: Co robi i jak wygląda dziś?

  Bartek Wrona: Co robi i jak wygląda dziś?

  Bratek Wrona przed laty był idolem nastolatek i chyba najpopularniejszym członkiem polskiego boysbandu Just 5.
 • Nowe życie samolotu, którym awaryjnie lądował kpt. Wrona

  Nowe życie samolotu, którym awaryjnie lądował kpt. Wrona

  Dowództwo Wojsk Specjalnych stara się o pozyskanie słynnego samolotu kapitana Wrony. W tym tygodniu zapośrednictwem Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych złożona zostałaoferta Polskim Linią Lotniczym "LOT" na kupno Boeinga 767, którym awaryjnie na Okęciu w listopadzie lądował kapitan Wrona.
 • Andrzej Wrona: Powołanie do kadry kompletnie mnie zaskoczyło

  Środkowy Andrzej Wrona ma jak dotychczas najlepszy sezon w karierze. Dostrzegł to trener reprezentacji Andrea Anastasi, który powołał siatkarza Delecty Bydgoszcz do 25-osobowej kadry. "Ta informacja kompletnie mnie zaskoczyła" - przyznał 23-letni zawodnik.
 • Przed egzekucją

  Przed egzekucją

  "Chrzest", reż. Marcin Wrona, polska 2010, dystrybutor Best Film, premiera kinowa 22 października 2010 roku.
 • Skolimowski i Wrona w kinach

  Skolimowski i Wrona w kinach

  Gdybyśmy chcieli chodzić na jeden film dziennie - i tak nie zdążylibyśmy do następnego piątku obejrzeć wszystkich premier tego tygodnia. Do kin trafiają m.in. dwa nagradzane filmy polskich reżyserów: "Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego i "Chrzest" Marcina Wrony.
 • Ucieka przed wyrokiem za zdradę

  Ucieka przed wyrokiem za zdradę

  Luksusowe życie, szczęśliwa miłość i mroczna przeszłość, która powraca jak bumerang - "Chrzest" Marcina Wrony trafi na ekrany polskich kin 22 października.
 • Polska premiera filmu "Chrzest" Marcina Wrony

  To historia inspirowana prawdziwymi zdarzeniami, które miały miejsce 10 lat temu - powiedział w Warszawie reżyser Marcin Wrona na konferencji poprzedzającej polską premierę jego filmu "Chrzest", wysoko ocenianego przez krytykę.
 • "Ratownicy" - nowy polski serial

  "Ratownicy" - nowy polski serial

  Piękne górskie plenery, mrożące krew w żyłach akcje ratunkowe i folklorystyczny klimat. To wszystko już jesienią będą mogli zobaczyć widzowie Jedynki.
 • Powołanie Zarządu Spółki na nową kadencję

  Raport bieżący nr 16/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Barlinek S.A. informuje, iż Rada Nadzorcza Barlinek SA w dniu 29 czerwca 2010 roku powołała Zarząd Spółki Barlinek SA na nową trzyletnią kadencję w składzie: Pan Paweł Wrona - Prezes Zarządu Pani Wioleta Bartosz - Członek Zarządu Pan Ryszard Pyrek - Członek Zarządu Pan Marek Janke - Członek Zarządu Pan Paweł Wrona ukończył studia wyższe na Politechnice Świętokrzyskiej,
 • Złote Lwy dla "Różyczki"!

  Złote Lwy dla "Różyczki"!

  "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego zdobyła Złote Lwy na 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na uroczystej gali, która odbyła się w sobotę, 29 maja, nagrodzono również m.in. grającą w tym filmie główną rolę Magdalenę Boczarską.

Filmy - Wrona (4)