Wróg publiczny

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wróg publiczny (Film (1998)[Enemy of the State] Reż.Tony Scott) ,

Artykuły - Wróg publiczny (27)

 • Konkurs Filmowe Przeboje

  Konkurs Filmowe Przeboje

  Zabierz swoje ulubione filmy do domu! Znajdziesz tu prawdziwe hity kinowe, filmy znane, cenione przez krytyków i uwielbiane przez widzów. Każdy odnajdzie tu swój ukochany film, do którego chce wracać. A my wam kilka filmów rozdamy za darmo!
 • Tony Scott popełnił samobójstwo

  Tony Scott popełnił samobójstwo

  Tony Scott, reżyser takich filmowych hitów jak "Top Gun" czy "Wróg publiczny", popełnił samobójstwo skacząc w niedzielę, 19 sierpnia, z mostu w porcie w Los Angeles - poinformowało biuro koronera. Urodzony w Wielkiej Brytanii artysta miał 68 lat.
 • Reżyser "Top Gun" Tony Scott popełnił samobójstwo

  Reżyser "Top Gun" Tony Scott popełnił samobójstwo

  Tony Scott, reżyser takich filmowych hitów jak "Top Gun" (1986 r.) czy "Wróg publiczny" (1998 r.), popełnił samobójstwo skacząc w niedzielę z mostu w porcie w Los Angeles - poinformowało biuro koronera. Urodzony w Wielkiej Brytanii Scott miał 68 lat.
 • Fascynacja Mourinho

  Fascynacja Mourinho

  Jose Mourinho jest bardziej popularny w Barcelonie niż Pep Guardiola - wynika z analizy Google'a. Dlaczego wróg publiczny nr 1 budzi większe zainteresowanie niż bohater pozytywny?
 • Uwaga: Agencje - wróg publiczny nr 1!

  Uwaga: Agencje - wróg publiczny nr 1!

  Agencja ratingowa Standard and Poor's ostrzegła, że istnieje 50 proc. szans, że w ciągu najbliższych 90 dni USA utracą najwyższą ocenę ratingową (AAA) w związku z impasem w rozmowach o zwiększeniu pułapu zadłużenia kraju.
 • Kibol - bezkarny wróg publiczny

  Kibol - bezkarny wróg publiczny

  To co zrobili w Kopenhadze kibole Legii dowodzi ostatecznie, że klub z Warszawy nie toczy walki z grupą fanów niechętnych jego władzom, ale z dobrze zorganizowanymi oddziałami profesjonalnych bandytów. I w pojedynkę tę wojnę przegra.
 • iPhone - wróg publiczny numer 1.

  iPhone - wróg publiczny numer 1.

  Znani i mniej znani twórcy telefonów próbują rzucić wyzwanie telefonowi iPhone. Zarówno Nokia, LG, jak i mało znany Helio wprowadzają na rynek swoje produkty.
 • Wróg publiczny nr 1

  Wróg publiczny nr 1

  Z punktu widzenia reżimu komunistycznego Kościół był wrogiem nr 1. Właściwie wszystkie działania SB były przeciwko niemu wymierzone.
 • Deicide i "Smród odkupienia"

  Deicide i "Smród odkupienia"

  W poniedziałek, 23 stycznia, na rynku pojawi się DVD "When London Burns" amerykańskiej deathmetalowej grupy Deicide. Tymczasem, wróg publiczny numer jeden sceny metalowej, wokalista Glen Benton pracuje już nad tekstami do nowej studyjnej płyty zatytułowanej "The Stench Of Redemption". Album ma mieć swą premierę w maju.
 • Deja vu Jima Caviezela

  Deja vu Jima Caviezela

  Jim Caviezel ("Pasja", "Hrabia Monte Christo") dołączył do obsady filmu "Deja vu". Główną rolę w tym thrillerze zagra Denzel Washington ("Człowiek w ogniu", "Kandydat"), a na fotelu reżysera zasiądzie Tony Scott ("Prawdziwy romans", "Wróg publiczny").