mobtech - Wrocław

Synonimy:
Wroclaw, wrocław. wrocława Wrocławiu Wrocławski wrocłąw
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wrocław (8)

 • Publiczna sieć WLAN we Wrocławiu się rozrasta

  Publiczna sieć WLAN we Wrocławiu się rozrasta

  Wrocławski urząd miasta poinformował o uruchomieniu kolejnych punktów dostępowych do darmowej sieci WLAN i zwiększeniu zasięgu kilku już istniejących.
 • PKP o zmianach poinformuje SMS-em

  PKP o zmianach poinformuje SMS-em

  Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego uruchomił SMS-owy system dla pasażerów PKP, który poinformuje m.in. o zmianach w rozkładzie.
 • Szybszy internet mobilny w Plusie

  Szybszy internet mobilny w Plusie

  Polkomtel zakończył we Wrocławiu testy technologii HSPA+ pozwalającej na uzyskanie prędkości transmisji danych do 42 Mb/s. Tak szybkie przepływności są dostępne obecnie na prawie 30 stacjach o największym ruchu transmisji danych w stolicy Dolnego Śląska.
 • Wrocławianie posurfują za darmo

  Wrocławianie posurfują za darmo

  We Wrocławiu dobiega końca pierwszy etap budowy bezpłatnego Internetu bezprzewodowego w atrakcyjnych punktach Wrocławia.
 • Wrocław bez Orange

  Wrocław bez Orange

  Wielu mieszkańców Wrocławia w poniedziałek, 2 marca 2009 roku, przez kilka godzin nie mogło korzystać z telefonów należących do komórkowej sieci Orange - informuje "Gazeta Wrocławska".
 • Cztery lata Dialogu we Wrocławiu

  Telefonia Lokalna Dialog w listopadzie przyłączyła stutysięcznego abonenta w Regionie Wrocław. Jest nim Zakład Energetyczny Wrocław. Pierwszym abonentem, który cztery lata temu (14 listopada 1998) został przyłączony do sieci Dialog, było handlowe Centrum Bielany. Dwa lata później, w listopadzie 2000, trzydziestotysięcznym klientem Regionu został hotel Holiday Inn.
 • Zrealizowane plany Dialogu

  Wrocławski operator telekomunikacyjny Dialog poinformował o zrealizowaniu swoich tegorocznych planów przyłaczeń - operator osługuje już ponad 250 tysięcy linii telefonicznych. W ciągu ostatnich 12 miesięcy liczba telefonów przyłączonych do sieci Dialogu wzrosła o ok. 133 tysiące, a w samym tylko Wrocławiu operator przyłączył ok. 40 tysięcy nowych abonentów.
 • BSK: Afera z "Halo Śląski"

  Bankowość przez komórke nie zawsze jest bezpieczny, o czym świadczy wykryta przez wrocławskich dziennikarzy afera w Banku Śląskim. Informacja mówi, że przez pół roku niepowołane osoby mogły dostać się do prywatnych kont w tym banku za pośrednictwem telefonicznej usługi "Halo Śląski". Bank na razie nie skomentował tej informacji.