Kobieta - Wrocław

Synonimy:
Wroclaw, wrocław. wrocława Wrocławiu Wrocławski wrocłąw
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wrocław (37)

 • Jadłam kolację z księciem Albertem...

  Jadłam kolację z księciem Albertem...

  Katarzyna Maciąg opowiedziała nam o swojej pracy na planie oraz podróżach, które odbyła, m.in. do Monte Carlo, gdzie była gościem księcia Alberta.
 • Magiczne Koncerty Disneya

  Magiczne Koncerty Disneya

  W dwa lata po warszawskiej premierze, koncert Magiczna Muzyka Disneya wyrusza w trasę po Polsce. Spektakl będący połączeniem wykonywanej na żywo muzyki symfonicznej i najpiękniejszych filmów Disneya będzie można zobaczyć w Gdyni, Wrocławiu i Poznaniu już w maju 2010 r.
 • Magiczne Koncerty Disneya

  Magiczne Koncerty Disneya

  W dwa lata po warszawskiej premierze, koncert Magiczna Muzyka Disneya wyrusza w trasę po Polsce. Spektakl będący połączeniem wykonywanej na żywo muzyki symfonicznej i najpiękniejszych filmów Disneya będzie można zobaczyć w Gdyni, Wrocławiu i Poznaniu już w maju 2010 r.
 • Nordic Walking - bezpieczna rehabilitacja

  Nordic Walking - bezpieczna rehabilitacja

  Pierwszy w Polsce pilotażowy program rehabilitacji kardiologicznej powstał w Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Ponad 20 pacjentów z poważnymi schorzeniami, u których wyczerpano możliwość polepszenia komfortu życia za pomocą dostępnych technologii, ćwiczy m.in. Nordic Walking pod okiem specjalistów.
 • Joga w Parku

  Joga w Parku

  W niedzielę 31 maja br. startuje trzecia już edycja ogólnopolskiego projektu Joga w Parku. W każdy weekend (do 30 sierpnia włącznie), w siedmiu miastach Polski - Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu - będzie można uczestniczyć w warsztatach jogi na świeżym powietrzu. Wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój i matę lub koc oraz pozytywne nastawienie. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.
 • Człowiek bez wątpliwości

  Człowiek bez wątpliwości

  - Pamiętam dzieci, których już nie ma, pamiętam te, które są, ale nie rozpoznaję ich w dorosłych ludziach - mówi prof. Alicja Chybicka, kierownik Katedry i Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.
 • Jak się modnie rozwieść?

  Jak się modnie rozwieść?

  Samo podpisanie dokumentów nie wystarczy. Każdy kto chce się modnie rozwieść powinien pomyśleć o rozwodowych kreacjach, rozwodowym menu i hucznej rozwodowej imprezie. A z najnowszymi trendami w dziedzinie rozstań może się zapoznać na organizowanych jesienią we Wrocławiu pierwszych Targach Rozwodowych.
 • Joga na trawie

  Joga na trawie

  Jeżeli chcesz się zrelaksować a jednocześnie czujesz, że twojemu ciału przydałyby się ćwiczenia wybierz się na bezpłatne ćwiczenia jogi.
 • Czy lesbijka może być matką?

  Czy lesbijka może być matką?

  Wrocławski sąd ograniczył w poniedziałek Annie K., która żyje w związku partnerskim z kobietą, władzę rodzicielską nad 4-letnią córką, przekazując dziewczynkę pod opiekę babci. Prowadząca sprawę sędzia zaznaczyła, że sąd nie rozstrzygał, czy osoba homoseksualna może być matką. Proces wzbudził zainteresowanie Kampanii Przeciw Homofobii i Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.
 • "Niska kultura to kino polskie"

  "Niska kultura to kino polskie"

  Z Wiktorem Rubinem reżyserem teatralnym, który zrealizował między innymi takie spektakle jak : "Mojo Mickybo", "Tramwaj zwany pożądaniem", "Lilla Weneda", "Przebudzenie wiosny", "Drugie zabicie psa" rozmawia Dariusz Łukaszewski.