wpadki

Artykuły - Wpadki (152)

 • Od milionera do zera, czyli puste kieszenie gwiazd

  Od milionera do zera, czyli puste kieszenie gwiazd

  Zadłużenie to problem stary jak świat. Mogłoby się wydawać, że dotyczy tylko osób, którym nie wystarcza pieniędzy od pierwszego do pierwszego, ale nic bardziej mylnego. Zarówno w Polsce, jak i za oceanem nie brakuje przykładów celebrytów, z milionowymi gażami, którzy popadli w kłopoty finansowe, często kończące się dla nich upadłością.
 • "Gazeta Polska Codziennie": Spektakularne wpadki polityków

  Międzynarodowa polityka to beczka bez dna, jeśli chodzi o dyplomatyczne wpadki. Niewielu politykom udało się ich uniknąć w mijającym 2013 r. - czytamy w "Gazecie Polskiej Codziennie".
 • Wszystkie gafy prezydenta Komorowskiego

  Wszystkie gafy prezydenta Komorowskiego

  6 sierpnia minęły trzy lata prezydentury Bronisława Komorowskiego. Z tej okazji w dzisiejszym wydaniu "Gazeta Polska Codziennie" wylicza najgłośniejsze gafy prezydenta.
 • Afery mięsne - na wpadkach traci cała branża

  Afery mięsne - na wpadkach traci cała branża

  Powiatowy inspektor weterynarii w Rawie Mazowieckiej cofnął pozwolenie dla ubojni w Rosławowicach pod Białą Rawską. Przewożono do niej mięso martwych i chorych zwierząt. To już kolejna afera po skandalu z fałszowaniem wołowiny domieszką koniny.
 • Budowa lotniska w Berlinie kolejną inwestycyjną wpadką

  Budowa lotniska w Berlinie kolejną inwestycyjną wpadką

  Termin oddania do użytku nowego portu lotniczego w Berlinie został przełożony po raz czwarty, bez podania nowej daty. Fiasko prestiżowej inwestycji jest kolejną kompromitującą wpadką, która naraża na szwank reputację Niemiec jako gospodarczej potęgi.
 • Największe photoshopowe wpadki

  Największe photoshopowe wpadki

  Teleportacja Baszara al-Assada, wpadkowe okładki magazynu "Time", inspektorzy lewitujący nad nieistniejącą autostradą, ponętne dziewczęta bez pępków, szczęk i nóg... Na pierwszym miejscu w rankingu najczęściej oglądanych w 2012 roku tematów na Sztukatułce znalazły się największe photoshopowe wpadki.
 • Graś: ABW zdarzały się wpadki, Bondaryk chciał polskiego FBI

  Graś: ABW zdarzały się wpadki, Bondaryk chciał polskiego FBI

  Krzysztof Bondaryk chciał budować ABW na kształt zbliżony do FBI. Minister Cichocki widział to inaczej - tak w Kontrwywiadzie RMF FM tłumaczy powody odejścia szefa ABW Paweł Graś.
 • Chcieli zaoszczędzić i zanotowali wpadkę

  Chcieli zaoszczędzić i zanotowali wpadkę

  Z zasady zachowania pędu wynika, że im większe auto, tym większe bezpieczeństwo podróżujących nim osób.

Filmy - Wpadki (2)