wpadka

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wpadka (Film (2007)[Knocked Up] Reż.Judd Apatow) , Wpadka (Film (2001)[Crush] Reż.John McKay)

Artykuły - Wpadka (230)

Filmy - Wpadka (53)

 • Robaki opanowały łazienkę. To istna apokalipsa!

  To najgorszy koszmar dla każdego, kto nie ma ochoty na spotkanie z latającymi owadami. Do tej oświetlonej łazienki wleciało mnóstwo komarów, ciem i much. Rasmus Borch, czyli człowiek, który musiał się z tym zmierzyć oko w oko, otworzył drzwi do małej łazienki i niefortunnie przyciągnął latające towarzystwo. Rasmus znalazł jednak sprytny sposób na pozbycie się nieproszonych gości. Po prostu wyłączył światło i poczekał, aż pokój się opróżni. Później wystarczyło odkurzyć resztę i zapamiętać, żeby nigdy więcej nie popełnić podobnego błędu.
 • Domowe ognisko? Chyba nie tak to miało wyglądać

  Do cierpliwych świat należy, mówi stare przysłowie. Bohaterowie wideo z całą pewnością go nie znają, ponieważ strasznie im się spieszyło! Chcąc rozpalić ogromne ognisko uznali, że dobrym pomysłem będzie polanie go przedtem benzyną. Plan miał jednak jedną, małą lukę. Okazało się, że łatwopalna "ścieżka" poprowadzona w stronę złożonego drewna zamiast zająć się ogniem równo i bezpiecznie, wybuchła wprost pod nogami niedzielnego pirotechnika. Tym razem skończyło się na większej ilości strachu niż oparzeń. Miejmy nadzieję, że drugiego razu nie będzie.
 • Mężczyzna otworzył okienko w trakcie lotu samolotem. Wtedy stało się to...

  Pewien mężczyzna miał okazję przekonać się na własnej skórze, czego lepiej nie robić w trakcie lotu samolotem. Małe okienko było silną pokusą do zrobienia spektakularnych zdjęć. Tyle tylko, że po jego otworzeniu i przybliżeniu aparatu, pęd powietrza wyrwał mężczyźnie urządzenie z ręki i poniósł gdzieś hen, hen daleko, na piaski znajdującej się pod nim pustyni. Ale klops!
 • Solenizant trzyma konfetti do góry nogami. Nagle...

  Śmieszna sytuacja miała miejsce w trakcie pewnej imprezy urodzinowej. Bohater dnia był tak zaaferowany swoim świętem, że nie zauważył, że trzyma gotowe do strzału konfetti do góry nogami. Zobaczcie co się stało, gdy wystrzelił!