wpadek

Artykuły - Wpadek (14)

 • Prawdziwa wpadka finansowa Ibrahimovica

  Prawdziwa wpadka finansowa Ibrahimovica

  Luksusowa willa Zlatana Ibrahimovica w Malmoe po dwóch latach od wystawienia na sprzedaż znalazła nabywcę, lecz tylko z pół ceny i - zdaniem mediów - piłkarz jest jedynym Szwedem, który stracił na gwałtownie rosnącym rynku nieruchomości.
 • Budowa lotniska w Berlinie kolejną inwestycyjną wpadką

  Budowa lotniska w Berlinie kolejną inwestycyjną wpadką

  Termin oddania do użytku nowego portu lotniczego w Berlinie został przełożony po raz czwarty, bez podania nowej daty. Fiasko prestiżowej inwestycji jest kolejną kompromitującą wpadką, która naraża na szwank reputację Niemiec jako gospodarczej potęgi.
 • Największe śmiertelne wpadki

  Największe śmiertelne wpadki

  Po skażonych cyjankiem lekach przeciwbólowych i śmiercionośnym maśle orzechowym na długą listę śmiertelnych wpadek wpisuje się wezwanie Toyoty do naprawy samochodów.
 • Dziesięć wpadek funduszy

  Dziesięć wpadek funduszy

  Wielu inwestorów lokujących w ostatnich kilku latach oszczędności w krajowych funduszach akcyjnych, głęboko wierzyło w nieomylność zarządzających.
 • Większe ryzyko wpadki

  Większe ryzyko wpadki

  Izba celna w Białymstoku utylizuje trzykrotnie więcej przemycanych z Litwy papierosów niż przed wejściem Polski do strefy Schengen - poinformował Marek Sitniczuk z IC w Białymstoku.
 • Biznesowa wpadka roku 2007

  Zbliża się koniec roku 2007. Obfitował on w wiele biznesowych wydarzeń , zarówno tych pozytywnych, jak i tych, których nie będziemy wspominać miło.
 • Kolejna wpadka Chin

  Kolejna wpadka Chin

  Zidentyfikowano chińskiego podwykonawcę zabawek amerykańskiej firmy Fisher Price, które w zeszłym tygodniu zostały wycofane ze sprzedaży, gdyż zawierały zbyt dużo ołowiu.
 • Informatyczna wpadka ponad granicami

  Informatyczna wpadka ponad granicami

  Konkurs na system informacyjny Schengen anulowany. Organizując go, policja złamała prawo. Czy wpłynie to na zniesienie granicznych kontroli z końcem 2007 r.?
 • MSP: O dwie wpadki za dużo

  MSP: O dwie wpadki za dużo

  Platforma Obywatelska żąda głowy ministra skarbu. PO twierdzi, że Wojciech Jasiński koncentruje się głównie na obsadzaniu spółek skarbu państwa swoimi ludzmi, co zresztą średnio mu wychodzi, o czym świadczą wpadki w związku z nominacjami prezesów PZU i PGNiG.

Filmy - Wpadek (1)

 • Kraksa na torze. Auta stanęły w ogniu!

  Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło na torze Riverside International Speedway w Kanadzie. Kilka samochodów zderzyło się ze sobą, po czym stanęły w płomieniach. Jeden z kierowców w poważnym stanie trafił do szpitala. Lekarze wykryli płyn w jego płucach. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.