woźniak

Artykuły - Woźniak (89)

 • W Afganistanie zginął żołnierz GROM

  W Afganistanie zginął żołnierz GROM

  Polscy komandosi zostali ostrzelani w czasie operacji zatrzymania grupy terrorystów. Żołnierze z jednostki specjalnej GROM zostali ostrzelani, gdy wkraczali do budynku, w którym ukrywali się rebelianci. Zginął kpt. Krzysztof Woźniak, a kilku innych zostało rannych. GROM-owcy zatrzymali jednak terrorystów - podaje polska-zbrojna.pl.
 • Po wykonaniu 100 odwiertów PIG przygotuje raport o zasobach gazu łupkowego

  Po wykonaniu 100 odwiertów Państwowy Instytut Geologiczny przygotuje raport na temat zasobów gazu łupkowego na podstawie nowych szacunków - poinformował na debacie poświęconej gazowi łupkowemu Maciej Woźniak, doradca ministra środowiska i głównego geologa kraju.
 • Polska wprowadzi nowe koncesje

  Polska wprowadzi nowe koncesje

  Wprowadzimy przepisy dyrektywy UE ws. wydobywania węglowodorów. Będziemy wtedy dawać jedną koncesję na rozpoznanie i wydobycie. Nowe przepisy znajdą się prawdopodobnie w projektowanej ustawie węglowodorowej - powiedział wiceminister środowiska Piotr Woźniak.
 • MSW: Nie było naruszeń przepisów przez policję ws. matki z Opola

  MSW: Nie było naruszeń przepisów przez policję ws. matki z Opola

  Nie było naruszeń przepisów, policjanci działali zgodnie z prawem - oświadczyła rzeczniczka MSW Małgorzata Woźniak po kontroli resortu ws. zatrzymanej w Opolu matki, której dzieci trafiły do pogotowia opiekuńczego. Przeanalizowane zostanie jednak zarządzenie dotyczące metod i sposobów zatrzymań.
 • We wtorek poznamy wysokość nowych podatków

  We wtorek poznamy wysokość nowych podatków

  We wtorek poznamy wysokość podatków, które za wydobycie gazu łupkowego mają płacić koncerny energetyczne - dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa. Wiceminister środowiska i główny geolog kraju, Piotr Woźniak, w rozmowie z IAR przekonuje, że ujawnienie propozycji ma "skrócić dyskusję na ten temat".
 • Podwyżka cen LPG o 20 groszy? To możliwe, ale...

  Podwyżka cen LPG o 20 groszy? To możliwe, ale...

  Według Agnieszki Woźniak z biura prasowego Orlen Gaz, wzrost rosyjskiego cła na eksportowany gaz płynny nie musi skutkować automatycznym wzrostem cen detalicznych w Polsce, zwłaszcza, jeżeli może się to wiązać z ryzykiem spadku popytu.
 • Po decyzji Rosji szykujmy się na najgorsze

  Po decyzji Rosji szykujmy się na najgorsze

  Według Agnieszki Woźniak z biura prasowego Orlen Gaz, wzrost rosyjskiego cła na eksportowany gaz płynny nie musi skutkować automatycznym wzrostem cen detalicznych w Polsce, zwłaszcza, jeżeli może się to wiązać z ryzykiem spadku popytu.