woźniak

Artykuły - Woźniak (115)

 • W Afganistanie zginął żołnierz GROM

  W Afganistanie zginął żołnierz GROM

  Polscy komandosi zostali ostrzelani w czasie operacji zatrzymania grupy terrorystów. Żołnierze z jednostki specjalnej GROM zostali ostrzelani, gdy wkraczali do budynku, w którym ukrywali się rebelianci. Zginął kpt. Krzysztof Woźniak, a kilku innych zostało rannych. GROM-owcy zatrzymali jednak terrorystów - podaje polska-zbrojna.pl.
 • Po wykonaniu 100 odwiertów PIG przygotuje raport o zasobach gazu łupkowego

  Po wykonaniu 100 odwiertów Państwowy Instytut Geologiczny przygotuje raport na temat zasobów gazu łupkowego na podstawie nowych szacunków - poinformował na debacie poświęconej gazowi łupkowemu Maciej Woźniak, doradca ministra środowiska i głównego geologa kraju.
 • Polska wprowadzi nowe koncesje

  Polska wprowadzi nowe koncesje

  Wprowadzimy przepisy dyrektywy UE ws. wydobywania węglowodorów. Będziemy wtedy dawać jedną koncesję na rozpoznanie i wydobycie. Nowe przepisy znajdą się prawdopodobnie w projektowanej ustawie węglowodorowej - powiedział wiceminister środowiska Piotr Woźniak.
 • We wtorek poznamy wysokość nowych podatków

  We wtorek poznamy wysokość nowych podatków

  We wtorek poznamy wysokość podatków, które za wydobycie gazu łupkowego mają płacić koncerny energetyczne - dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa. Wiceminister środowiska i główny geolog kraju, Piotr Woźniak, w rozmowie z IAR przekonuje, że ujawnienie propozycji ma "skrócić dyskusję na ten temat".
 • Podwyżka cen LPG o 20 groszy? To możliwe, ale...

  Podwyżka cen LPG o 20 groszy? To możliwe, ale...

  Według Agnieszki Woźniak z biura prasowego Orlen Gaz, wzrost rosyjskiego cła na eksportowany gaz płynny nie musi skutkować automatycznym wzrostem cen detalicznych w Polsce, zwłaszcza, jeżeli może się to wiązać z ryzykiem spadku popytu.
 • Po decyzji Rosji szykujmy się na najgorsze

  Po decyzji Rosji szykujmy się na najgorsze

  Według Agnieszki Woźniak z biura prasowego Orlen Gaz, wzrost rosyjskiego cła na eksportowany gaz płynny nie musi skutkować automatycznym wzrostem cen detalicznych w Polsce, zwłaszcza, jeżeli może się to wiązać z ryzykiem spadku popytu.
 • Woźniak: Będziemy najatrakcyjniejszym krajem do wydobywania gazu i ropy

  Woźniak: Będziemy najatrakcyjniejszym krajem do wydobywania gazu i ropy

  Wiceminister środowiska Piotr Woźniak zapowiada, że rząd wprowadzi podatki, dzięki którym Polska będzie najatrakcyjniejszym krajem do wydobywania gazu i ropy w Europie. Według niego PIS chce wprowadzić obciążenia, które zniechęcą firmy do wydobywania gazu w Polsce.
 • Woźniak: Do końca tego roku 34 odwierty poszukiwawcze gazu łupkowego

  Woźniak: Do końca tego roku 34 odwierty poszukiwawcze gazu łupkowego

  - Ministerstwo Środowiska oczekuje, że do końca roku wykonanych będzie w Polsce nie więcej niż 34 odwiertów w poszukiwaniu gazu łupkowego - poinformował w Sejmie na posiedzeniu podkomisji ds. energetyki główny geolog kraju i wiceminister środowiska Piotr Woźniak.
 • Korekta raportu EBI nr 22/2012

  Zarząd Langloo.com S.A. ("Emitent") informuje, iż w Raporcie EBI nr 22/2012 błędnie wskazano okres na jaki Pani Aneta Woźniak zobowiązała się do nierozporządzania posiadanymi akcjami Emitenta. Zgodnie z postanowieniami umowy o ograniczeniu rozporządzania akcjami Pani Aneta Woźniak posiadająca 843.320 akcji Emitenta, zobowiązała się do nierozporządzania wszystkimi posiadanymi akcjami w okresie 24 miesięcy od dnia podpisania umowy. Treść przed korektą: "Pani Aneta Woźniak posiad
 • 13 tys. mandatów za rozmowę przez telefon. 66 tys. pkt!

  13 tys. mandatów za rozmowę przez telefon. 66 tys. pkt!

  Od dnia wejścia w życie nowego taryfikatora zaostrzającego kary za najczęstsze wykroczenia drogowe, ponad 13 tys. kierowców zostało ukaranych za rozmowę przez telefon komórkowy, zebrali 66 tys. punktów karnych - poinformowała w środę rzeczniczka MSW Małgorzata Woźniak.

Filmy - Woźniak (1)

 • Piotr Woźniak-Starak (1980-2019)

  Polski producent filmowy Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na Mazurach w okolicach Giżycka. Mężczyzna wypadł z motorówki. Akcja ratunkowa nie zakończyła się sukcesem i kilka dni później media obiegła informacja o tragicznej śmierci producenta.