WOŚP 2017

Artykuły - WOŚP 2017 (1)

 • TVP usunęła serduszko WOŚP?

  TVP usunęła serduszko WOŚP?

  W wyemitowanym w niedzielnych "Wiadomościach" materiale pod tytułem "Kto grał 'na siebie', okupując Sejm?" wymazano serduszko - symbol Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - z mojej kurtki - twierdzi poseł PO Arkadiusz Myrcha.

Filmy - WOŚP 2017 (30)

 • WOŚP 2017: Ponad 105 milionów na koncie

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała 105 570 801, 49 zł! - 25 lat grania Orkiestry to historia nie tylko Fundacji, ale także milionów Polaków - tych którzy wspierają te akcje jak i samych beneficjentów, począwszy od dzieci poprzez seniorów, a skończywszy na personelu medycznym, który może wykonywać swoją pracę na najnowocześniejszym sprzęcie. Kiedy po raz pierwszy zorganizowaliśmy zbiórkę, nikt nie przypuszczał, że zorganizujemy kolejny Finał i każdy następny. Okazało się jednak, że Polacy chcą pomagać, że potrafią się jednoczyć i działać w ramach wspólnego dobra - mówił Jurek Owsiak.
 • Fundacja WOŚP wydała książkę

  "Opowiedz nam swoją historię" - to tytuł ostatniej książki wydanej przez członków Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • WOŚP nawet na Karaibach!

  Polsko-filipińska załoga statku zebrała dla WOŚP niespełna 300 dolarów! - Ta wiadomość brzmi jak z filmu - komentuje Owsiak.
 • Owsiak dziękuje za kolejny finał WOŚP

  Na ostatniej w dniu finału konferencji prasowej Jurek Owsiak podziękował za organizację kolejnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.