WOŚP 2012

Artykuły - WOŚP 2012 (11)

Filmy - WOŚP 2012 (15)

 • "Owsiak będzie miał w garści całą Polskę"

  Jurek Owsiak żartuje, że niedługo będzie miał w garści "moherów" - i chyba rzeczywiście tak będzie - mówi Olgierd Łukaszewicz, odnosząc się do faktu, że w tym roku WOŚP gra także dla osób starszych. - Dziękuję Jurkowi, że uwrażliwia nas wszystkich na tę klamrę życia człowieka, od małego do starości. Interia.pl jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • Doda: Ludzie kasy nie mają, ale dają

  Jestem z Orkiestrą od 13. roku życia - mówi Doda. - To jedyna taka akcja w Polsce, która jest w stanie w jeden dzień zjednoczyć tyle ludzi - mimo kryzysu i tego, że od kilku lat ludzie zwyczajnie nie mają kasy - dodaje. Interia.pl jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • "Ktoś wreszcie dostrzegł potrzeby starszych"

  Każdy ma swoich rodziców i wie, na czym to polega. Chwała Jurkowi za kompleksowe podejście do problemu - Maciej Januszko z formacji Mech chwali Jurka Owsiaka za poruszenie kwestii godnej opieki nad seniorami. Interia.pl jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • Anna Dymna: Człowiek nie może żyć dla siebie

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Jurek Owsiak uratowali tysiące ludzi - mówi Anna Dymna, która WOŚP wspiera od 21 lat. Aktorka podkreśla, że pomoc najmłodszym przychodzi nam o wiele łatwiej niż pomoc ludziom starym i chorym - tym cenniejsza jest więc tegoroczne nagłośnienie problemów seniorów. Interia.pl jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.