wosk

Artykuły - Wosk (22)

 • Eveline – pielęgnacja pełna cudów

  Eveline – pielęgnacja pełna cudów

  Marka Eveline zainspirowała się egipską pielęgnacją i stworzyła krem-ratunek Egyptian Miracle, o którym mówi się, że potrafi wszystko. Czy tak jest? Sprawdźmy.
 • Wosk czy żel: czym lepiej ułożyć włosy?

  Wosk czy żel: czym lepiej ułożyć włosy?

  Mam krótkie, wycieniowane, dość puszyste włosy. Aby je jakoś ułożyć, na końcówki nakładam mocny żel. Słyszałam, że dobrze dla fryzury robi też wosk. Martwię się jednak, że po nim włosy będą tłuste. Może więc lepiej pozostać przy żelu?
 • Czym depilować ciało?

  Czym depilować ciało?

  Nawet najprostsza i najłagodniejsza metoda depilacji może przysporzyć nam problemów. Podpowiadamy, jak szybko się z nimi uporać i mieć ciało gładkie jak nigdy dotąd.
 • Regenerująca się świeczka

  Regenerująca się świeczka

  Rekindle to niezwykły projekt regenerującej się świeczki opracowany przez Benjamina Shine'a.
 • Andrzejkowy horoskop

  Andrzejkowy horoskop

  Andrzejki to magiczny czas, szczególnie dla osób samotnych. Wróżby skupiają się w tym czasie szczególnie na sprawach miłości, niewielu zdaje sobie sprawę, że w tym czasie możemy przyciągnąć w nasze życie miłość, albo uwolnić od starych zależności sercowych.
 • Depilacja intymna

  Depilacja intymna

  Coraz więcej kobiet depiluje włoski z okolic bikini. Całkowicie lub pozostawia seksowny pasek. Oto rady specjalistki, jeśli będziesz to robić pierwszy raz.
 • ABC depilacji

  ABC depilacji

  Można ją wykonać w domu, lub w salonie beauty. Najtańsza kosztuje 2 złote, najdroższa- 400!
 • Depilacja woskiem w środku nocy

  Depilacja woskiem w środku nocy

  Podczas pobytu w Belfaście gwiazda pop Rihanna zażyczyła sobie depilację ciała woskiem. O 2. w nocy! To nie jedyna kontrowersja, jaką wokalistka wzbudziła w Irlandii.
 • Tanita - ekspert w depilacji

  Tanita - ekspert w depilacji

  Innowacyjne preparaty do samodzielnej depilacji Tanita zostały stworzone z myślą o nowoczesnych i pewnych siebie kobietach, które poszukują skutecznych i łatwych w stosowaniu kosmetyków.
 • Dr Irena Eris Body Art - Sztuka pielęgnacji ciała

  Dr Irena Eris Body Art - Sztuka pielęgnacji ciała

  Dr Irena Eris Body Art to ekskluzywna linia wyspecjalizowanych kosmetyków do pielęgnacji ciała, idealnie łącząca wysoką skuteczność i uczucie zmysłowej przyjemności.

Filmy - Wosk (2)

 • Jak mężczyzna zniesie wyrywanie włosów z nosa?

  Nie każdy mężczyzna dzielnie znosi ból.
 • Jak samodzielnie zrobić świeczkę?

  Świece, które możemy kupić w sklepie, zachwycają bogactwem swoich barw, zapachów i przede wszystkim różnorakim wyglądem: dziś nie ma już żadnego problemu w kupieniu odpowiednio wyglądającej świeczki. Najbardziej cieszą jednak samodzielnie stworzone dekoracje - tym razem mamy dla was instrukcję, jak samodzielnie zrobić świeczkę. By wyglądała jeszcze piękniej, dodaliśmy do niej owoce - w ten sposób zyskacie interesująco wyglądającą i pachnącą, kolorową świeczkę. Zobaczcie, jakie to proste!