workflow

Artykuły - Workflow (4)

 • Zamówienie od klienta z Chorwacji

  Zarząd Spółki Suntech S.A. informuje, że dnia 16 stycznia 2015 roku otrzymał zamówienie na dostawę systemu SunVizion Workflow dla chorwackiego operatora należącego do jednej z wiodących grup telekomunikacyjnych w Europie Środkowej. System będzie wspierał automatyzację procesów biznesowych związanych ze sprzedażą i aktywacją usług. Zamówienie pochodzi od jednego z dotychczasowych klientów Spółki i jest wynikiem współpracy Spółki z silnym partnerem z tego regionu, firmą GDi GISDATA. Nazwa kl
 • Zawarcie znaczącej umowy z Vectra SA

  Zarząd Suntech S.A. informuje, iż w dniu 4 maja 2010 roku podpisał umowę ze spółką Vectra SA. Przedmiotem umowy jest serwis systemu Billing, CRM i Workflow. Wartość umowy objęta jest poufnością. Podstawa prawna:§3 ust. 2 pkt. 2 załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu. Osoby reprezentują
 • Konsorcjum Asseco P. i ABG wygrało przetarg KRUS o wartości 42,3 mln zł

  Konsorcjum Asseco Poland i ABG wygrało przetarg organizowany przez KRUS na "System Workflow i modernizację systemów przetwarzania". Wartość zwycięskiej oferty to 42,3 mln zł - poinformował KRUS.
 • Wydajniej i szybciej z Workflow

  Workflow to przepływ informacji między różnymi stanowiskami, na których ta informacja jest przetwarzana lub wykorzystywana.

Filmy - Workflow (1)

 • Robert Gryn o work-life balance: Chcę pół roku pracować i pół roku mieć wolnego

  Kawalerkę Łukasza Jakóbiaka odwiedził Robert Gryn. Najmłodszy polski milioner opowiedział o work-life balance. - Chcę pół roku pracować i pół roku mieć wolnego. Często po miesiącu przerwy bardzo chce wracać do pracy i to jest strasznie przyjemne - powiedział Gryn. - Staram się tak układać czas, żeby nikt mi nie zawracał głowy. Telefon i maile sprawdzam dopiero jak jestem w biurze - dodał. (20m2 Łukasza/x-news)