wombat

Filmy - Wombat (24)

 • Pora karmienia osieroconego wombata

  Mały wombat wychowuje się w ośrodku adopcyjnym - Sleepy Burrows Wombat Sanctuary. Zwierzak został osierocony - jego matkę przejechał samochód. Pracownicy zapewniają mu należytą opiekę po tym traumatycznym doświadczeniu. Maluszek dostał imię Mullen i zaprzyjaźnił się już z ludźmi. Trzeba też przyznać, że apetyt mu dopisuje. (STORYFUL/x-news)
 • Wombat o włos od śmierci. Właścicielka zwierzęcia odstraszyła polującego węża

  Wombat o włos uniknął śmierci. Właścicielka zwierzęcia uwieczniła moment polowania węża, który zbliżył się do swojej niedoszłej ofiary. Hałas uderzenia w ogrodzenie odstraszył jednak napastnika. (STORYFUL/x-news)
 • Czy to najsłodszy wombat na świecie?

  Ruby to mały wombat australijski. Zamieszkała w rodzinie Matta Hilla po tym, jak jej matka została potrącona przez samochód. Ruby to ulubienica domowników. Nauczyła się korzystać z kocich drzwiczek i dzięki temu często sama wychodzi na spacery, po których lubi zażywać relaksujących kąpieli. (STORYFUL/x-news)
 • Mały wombat biegnie do nowej właścicielki

  Mały wombat uniknął nieszczęścia. Został znaleziony obok swojej potrąconej przez samochód mamy. Na szczęście teraz jest pod opieką ludzi, na których widok reaguje tak jak na filmiku. (STORYFUL/x-news)