wolontariusz

Artykuły - Wolontariusz (41)

 • MŚ 2014 - brazylijska gazeta napisała o polskim wolontariuszu

  MŚ 2014 - brazylijska gazeta napisała o polskim wolontariuszu

  O polskim wolontariuszu, który pojechał na mundial, napisała największa brazylijska gazeta "O Globo".
 • Kariera dzięki wolontariatowi

  Z punktu widzenia pracodawcy wolontariusze to bardzo wartościowi pracownicy. Takie osoby już na starcie kariery zawodowej mogą pochwalić się doświadczeniem, o którym ich rówieśnicy po studiach mogą jedynie pomarzyć. -"Większa samodzielność, inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę to cechy, które szczególnie zauważają i doceniają u nich pracodawcy.
 • Wolontariat zwiększa szansę na rynku pracy

  Wolontariat zwiększa szansę na rynku pracy

  Wolontariusze uczestniczący w akcji pomocy Szlachetna Paczka podnieśli swoje umiejętności interpersonalne, zdolność pracy w zespole, samodzielność i kreatywność - wynika z badania przeprowadzonego wśród osób zaangażowanych w to przedsięwzięcie.
 • Czerwony Krzyż: W Syrii zginął wolontariusz Czerwonego Półksiężyca

  Wolontariusz Syryjskiego Arabskiego Czerwonego Półksiężyca został zastrzelony podczas pracy w syryjskim mieście Dajr az-Zaur - poinformował w sobotę w komunikacie Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK).
 • W środę rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy na Euro 2012

  W środę rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy na Euro 2012

  30 kwietnia 2012 r. musisz mieć ukończone 18 lat i posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, by zostać wolontariuszem podczas Euro 2012.
 • EURO 2012: Przedłużony nabór wolontariuszy

  EURO 2012: Przedłużony nabór wolontariuszy

  Termin składania aplikacji do oficjalnego programu wolontariatu UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie został przedłużony do 16 października - poinformowała spółka Euro 2012 Polska. Do tej pory zgłoszenia przysłało blisko 19 tysięcy osób ze 134 krajów.
 • Opolskie: Wolontariusz kandydata PiS postrzelony z wiatrówki

  Ubiegający się o reelekcję poseł PiS Sławomir Kłosowski poinformował, że rezygnuje z pomocy wolontariuszy w kampanii wyborczej. Ma to związek z wtorkowym incydentem, podczas którego postrzelono, najprawdopodobniej z wiatrówki, jednego z członków jego sztabu.
 • Euro 2012: We Wrocławiu trwa rekrutacja wolontariuszy

  Rozmowy kwalifikacyjne z wolontariuszami, którzy w czasie Euro 2012 będą pomagali turystom, kibicom, mieszkańcom i służbom ratunkowym, przeprowadzono w sobotę i niedzielę we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska potrzebnych będzie ok. 600 wolontariuszy UEFA.
 • Wolontariusz żyje dłużej

  Wolontariusz żyje dłużej

  Osoby angażujące się w wolontariat mogą cieszyć się dłuższym życiem, pod warunkiem, że motywem ich działania jest chęć pomocy innym, a nie sobie.
 • W czwartek w Kijowie prezentacja strojów wolontariuszy

  W czwartek w Kijowie zaprezentowane zostaną oficjalne uniformy wolontariuszy Euro 2012. UFEA planuje zatrudnienie na Ukrainie i w Polsce sześciu tysięcy ochotników, którzy pomagać będą przy organizacji finałowego turnieju piłkarskich mistrzostw Europy 2012.

Filmy - Wolontariusz (1)

 • Jak powinien wyglądać wolontariusz WOŚP?

  Po czym poznać wolontariusza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Poza puszką na zbieranie datków, musi on mieć przy sobie identyfikator. W materiale wideo zobaczysz na co zwrócić uwagę, żeby nie dać nabrać się oszustom!