Sport - wolność

Artykuły - Wolność (7)

 • Floyd Mayweather Jr. trafił do aresztu

  Floyd Mayweather Jr. trafił do aresztu

  Słynny amerykański bokser Floyd Mayweather Jr. trafił do aresztu w Las Vegas pod zarzutem drobnej kradzieży. Po wpłaceniu trzech tysięcy dolarów kaucji były mistrz świata w kilku kategoriach wagowych wyszedł na wolność.
 • Artur Szpilka wyjdzie wcześniej na wolność?

  Artur Szpilka wyjdzie wcześniej na wolność?

  Pojawiła się szansa, by jeden z najbardziej utalentowanych polskich pięściarzy ostatnich lat Artur Szpilka wyszedł z więzienia przed upływem zasądzonych 18 miesięcy kary pozbawienia wolności.
 • Mordercy stawiają na boks

  Mordercy stawiają na boks

  W stolicy Tajlandii, w więzieniu Thonburi, skazani za przestępstwa narkotykowe, złodziejstwo lub nawet morderstwa, trenują boks z nadzieją, że mistrzostwo w tej sztuce walki przyniesie im wolność.
 • "Janusz W. może mataczyć"

  "Janusz W. może mataczyć"

  7 listopada wrocławski sąd okręgowy rozpatrzy zażalenie Prokuratury Krajowej we Wrocławiu na decyzję sądu w sprawie wypuszczenia na wolność b. trenera reprezentacji Polski Janusza W. Istnieją bowiem poważne obawy, że W. przebywając na wolności może mataczyć w śledztwie.
 • Kubański siatkarz wybrał wolność

  Jeden z czołowych siatkarzy kubańskich 20- letni Guillermo Roberto Cabrera opuścił kadrę swego kraju i poprosił o czasowy azyl polityczny w Meksyku.
 • "Fryzjer" wyszedł na wolność

  Ryszard F., pseud. Fryzjer, wpłacił 30 tys. kaucji i opuścił w piątek wrocławski areszt, gdzie przebywał od czerwca 2006 r. Mężczyzna jest jednym z głównych oskarżonych w toczącym się przed wrocławskim sądem procesie, dotyczącym korupcji w piłce nożnej.
 • Wolność słowa nie dla Wichniarka!

  Wolność słowa nie dla Wichniarka!

  Artur Wichniarek za swą krytyczną wypowiedź pod adresem menedżera swego poprzedniego klubu - Herthy Berlin może słono zapłacić. Berlińczycy chcą go ukarać grzywną w wysokości 50 tys. euro! Ta sprawa podgrzewa atmosferę przed niedzielnym meczem Herthy z Arminią.