Film - wokalistka

Artykuły - Wokalistka (10)

 • Trzeba mieć pomysł na siebie

  Trzeba mieć pomysł na siebie

  - Chcę, żeby uczestnicy przeżyli wyjątkową muzyczną przygodę, dlatego rozweselam ich, jak mogę. Cieszę się, że mogę wnieść do programu moje wariactwo - przyznaje Marika, prowadząca telewizyjny show "The Voice of Poland".
 • Grzeczna i słodka? Chcielibyście...

  Grzeczna i słodka? Chcielibyście...

  Dotąd kojarzona była z grzecznymi rolami i słodkimi piosenkami pop. Dzięki roli w "Spring Breakers" Selena Gomez ma szansę ten wizerunek zmienić. Będziecie zaskoczeni, na co ją stać. Polska premiera filmu już w najbliższy piątek, 5 kwietnia.
 • Podgląda znanych artystów

  Podgląda znanych artystów

  Pokazują muzyczne gwiazdy w pracy. - Spędzamy z nimi dzień przed koncertem, sprawdzamy, jak się relaksują i namawiamy na rzeczy, których nigdy nie robili - mówi Ewelina Kopic, gospodyni programu "Kręcimy z gwiazdami".
 • Madonna i historia pewnej miłości

  Madonna i historia pewnej miłości

  Madonna nie zaprzecza: w wyreżyserowanej przez nią historii Amerykanki Wallis Warfield Simpson, kontrowersyjnej bywalczyni salonów, dla której brytyjski monarcha Edward VIII zrzekł się tronu, uważny widz dostrzeże więcej niż kilka odniesień do własnych życiowych doświadczeń artystki.
 • Znana wokalistka w serialu

  Znana wokalistka w serialu

  W lutym 2010 roku HBO Polska rozpocznie emisję serialu detektywistycznego własnej produkcji - "Kobieca Agencja Detektywistyczna nr 1", w którym główną rolę gra wokalistka Jill Scott.
 • Beyonce na Broadwayu?

  Beyonce na Broadwayu?

  Laureatka Grammy, wokalistka i aktorka Beyonce Knowles chce ustabilizować swoje życie: zwolnić tempo, mieć ze swoim mężem, artystą hip-hopowym Jayem-Z dzieci, mniej koncertować i zadebiutować na Broadwayu.
 • Vondrackova dała się kupić

  Vondrackova dała się kupić

  Czeska wokalistka Helena Vondrackova za udział w polskiej edycji "Tańca z gwiazdami" zażądała niebagatelnego wynagrodzenia, finansowanych lotów Warszawa - Praga oraz własnego tancerza.... i wszystko to dostała.
 • Beyonce Knowles pożąda Goodinga Jr.

  Beyonce Knowles pożąda Goodinga Jr.

  Premiera filmu "Austin Powers in Goldmember" z debiutanckim udziałem piosenkarki Beyonce Knowles ("Destiny's Child") zaplanowana jest dopiero na lipiec, jednak wokalistka już przymierza się do kolejnej roli filmowej. Beyonce Knowles prowadzi bardzo zaawansowane negocjacje w sprawie występu w obrazie "The Fighting Temptations", w którym partnerować ma Cubie Gooding Jr. ("Jerry Maguire", "Siła i honor").
 • Samantha Mumba w sequelach "Matrixa"?

  Samantha Mumba w sequelach "Matrixa"?

  Samantha Mumba, irlandzka wokalistka pop, prowadzi rozmowy z wytwórnią Warner Bros. dotyczące udziału w sequelach kultowego "Matrixa". Jak podał internetowy magazyn ShowBiz Ireland, w filmach "The Matrix Reloaded" i "The Matrix Revolutions" piosenkarka miałaby zagrać rolę Zee. Początkowo postać tę kreowała inna wokalistka - Aaliyah, która kilka miesięcy temu zginęła w katastrofie lotniczej.
 • Björk znów zagra w filmie

  Björk znów zagra w filmie

  Björk, wbrew swym wcześniejszym deklaracjom, zgodziła się jeszcze raz wystąpić w filmie. Będzie to dokument zatytułowany "100 Eyes", dotyczący powstawania i sukcesu filmu "Tańcząc w ciemności" Larsa von Triera, w którym islandzka wokalistka gra główną rolę.