polska lokalna - wokalistka

Artykuły - Wokalistka (53)

 • Urszula Dudziak wyśpiewała wszystko - autobiografa wokalistki

  Urszula Dudziak wyśpiewała wszystko - autobiografa wokalistki

  "Wyśpiewam Wam wszystko" to tytuł autobiografii znanej i lubianej wokalistki jazzowej Urszuli Dudziak. W czwartek wieczorem prezentacja książki w warszawskim kinie Atlantic.
 • Steczkowska: Wiedziałam, że koła się nie wysunęły

  Steczkowska: Wiedziałam, że koła się nie wysunęły

  Na pokładzie Boeinga 767, który awaryjnie lądował na warszawskim lotnisku, była wokalistka Magda Steczkowska. W rozmowie z INTERIA.PL opowiada o ostatnich chwilach przed wylądowaniem samolotu.
 • Patricia Barber wystąpi w Szczecinie

  Patricia Barber, wokalistka i pianistka jazzowa wystąpi w listopadzie w Szczecinie. W tamtejszej filharmonii artystka zaprezentuje repertuar, w którym znajdują się utwory z˙gatunku tradycyjnego jazzu i bluesa, jak i klasycznego rocka.
 • Dudziak: Będzie radośnie i wielokulturowo

  Dudziak: Będzie radośnie i wielokulturowo

  "Wesołą jazdę" zapowiada znana wokalistka jazzowa Urszula Dudziak, która podczas niedzielnego koncertu, inaugurującego 7. Warszawski Festiwal Skrzyżowanie Kultur zaprezentuje nowy projekt muzyczny. Podczas koncertu wystąpi też artysta z Nigerii - Femi Kuti.
 • Bonnie Tyler zaśpiewa dziś w Kongresowej

  Obdarzona charakterystycznym, chropowatym głosem amerykańska wokalistka wystąpi dzisiaj w Sali Kongresowej w Warszawie. Będzie to jedyny koncert artystki w Polsce.
 • Koncert Cassandry Wilson na Warsaw Summer Jazz Days

  Koncert Cassandry Wilson na Warsaw Summer Jazz Days

  Amerykańska wokalistka jazzowa Cassandra Wilson oraz kontrabasista z Izraela Avishai Cohen wystąpią w środowy wieczór w Sali Kongresowej. Ich koncerty zakończą tegoroczną 20. edycję festiwalu Warsaw Summer Jazz Days.
 • Renata Przemyk wystąpiła w Brennej

  Renata Przemyk wystąpiła w Brennej

  Co piosenka to nowy rekwizyt i opowieść o nim. Jej nastrojowa, romantyczna, a przede wszystkim odprężająca muzyka uwiodła publiczność. Koncert Renaty Przemyk i jej zespołu należy już do przeszłości, ale wokalistka zapewnia, że jeszcze tu wróci.
 • Światowe orkiestry na Warsaw Summer Jazz Days 2011

  Nowojorskie i londyńskie orkiestry jazzowe, Nublu Orchestra i The Cinematic Orchestra, brytyjski gitarzysta jazz-rockowy z Anglii Jeff Beck, amerykańska wokalistka Cassandra Wilson oraz polscy muzycy wystąpią podczas Warsaw Summer Jazz Days 20011.
 • Kowalska śpiewa Ciechowskiego

  Kowalska śpiewa Ciechowskiego

  Niedzielny koncert w Kieleckim Centrum Kultury zainauguruje trasę koncertową Kasi Kowalskiej w ramach projektu "Kowalska/Ciechowski. Moja krew". Podczas koncertu wokalistka wykona najważniejsze utwory Grzegorza Ciechowskiego i Republiki.
 • 47. Festiwal Jazz nad Odrą rozpoczęty

  47. Festiwal Jazz nad Odrą rozpoczęty

  Konkursem na indywidualność jazzową rozpoczął się w środę 47. Festiwal Jazz nad Odrą we Wrocławiu. Dla fanów zagrają gwiazdy muzyki jazzowej: wokalistka Randy Crawford, pianista Joe Sample i saksofonista Joe Lovano.