wojownik

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wojownik (Film (2011)[Warrior] Reż.Gavin O'Connor) , Wojownik (Film (2001)[The Warrior] Reż.Asif Kapadia)

Artykuły - Wojownik (42)

 • Grecki wojownik pokazał twarz

  Grecki wojownik pokazał twarz

  ​Naukowcy zrekonstruowali twarz 3500-letniego greckiego wojownika znanego jako "Griffin Warrior".
 • Siali popłoch, wzbudzali panikę. Ninja - niewidoczni wojownicy

  Siali popłoch, wzbudzali panikę. Ninja - niewidoczni wojownicy

  Ninja kilkaset lat temu, byli wojownikami, którzy siali postrach w całej Japonii. Ich nadludzkie umiejętności walki i otaczająca ich aura tajemnicy sprawiły, że przeszli do legendy jeszcze za życia, zaś opowieści o ich wyczynach przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Wiele z nich przetrwało aż do dziś.
 • Przemek Wieczorek - fighter bez rąk

  Przemek Wieczorek - fighter bez rąk

  Czy można wydostać się nawet z najgłębszego życiowego dołka i przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu? Okazuje się, że tak. Co ciekawe - jest to możliwe nawet bez pomocy rąk. Najlepszym przykładem Przemysław Wieczorek z Aleksandrowa Łódzkiego, który w wypadku kolejowym stracił obie kończyny górne. Dziś ten 28-latek zaraża wszystkich pozytywną energią, zdobywa medale na zawodach taekwondo i przekonuje, że życie należy brać... pełnymi garściami.
 • Owocowy Ninja - prawdziwa historia

  Owocowy Ninja - prawdziwa historia

  Czy wyobrażaliście sobie, jak mogłaby wyglądać gra na smartfona w prawdziwym życiu? No jasne, że nie! Od czego mamy jednak filmy na YouTube - które mają to do siebie, że odpowiadają na pytania, na których zadanie nigdy byśmy nie wpadli...
 • Polski "Wojownik": Rywal mnie nie zaskoczy

  Rafał "Wojownik" Jackiewicz zapowiada, że odbierze słoweńskiemu bokserowi Dejanowi Zaveckowi tytuł mistrza świata federacji IBF w wadze półśredniej. "On mnie niczym nie zaskoczy" - zapewnia polski pięściarz. Walka odbędzie się 4 września w Lublanie.
 • Odpowiedzialność i ryzyko

  Odpowiedzialność i ryzyko

  Łacińskie korzenie słowa "odpowiedzialność" odkrywają jego znaczenie: umiejętność odpowiadania i reagowania.
 • Gwiezdny wojownik pogromcą kóz

  Gwiezdny wojownik pogromcą kóz

  Od 16 kwietnia będziemy mogli oglądać na naszych ekranach mocno niekonwencjonalną komedię "Człowiek, który gapił się na kozy". Jedną z głównych ról - dziennikarza, który odkrywa szokujący, tajny program szkolenia wojskowego - gra w filmie Ewan McGregor ("Gwiezdne wojny", "Autor widmo").
 • Jackiewicz zgarnie niezłą kasę za utrzymanie wagi

  Jackiewicz zgarnie niezłą kasę za utrzymanie wagi

  Już tylko godziny dzielą Rafała Jackiewicza od oficjalnej wygranej w zakładzie z kolegami z bokserskiej grupy KnockOut Promotions, w którym stawką było początkowo 55 tysięcy złotych.
 • Wojownik puka w trumnę

  Wojownik puka w trumnę

  Wyclef Jean (Toussaint St. Jean) "From The Hut, To The Projects, To The Mansion", R.E.D. Distribution
 • Czy facet musi być dziś wojownikiem?

  Czy facet musi być dziś wojownikiem?

  Czy nowoczesne kobiety chcą jeszcze u swojego boku męskiego wojownika? A może, o zgrozo - przerazi się niejeden silny mężczyzna - wolą delikatnego, czułego i wrażliwego domatora? W końcu same są silne i potrafią o siebie zadbać...

Filmy - Wojownik (1)

 • Tancerz, aktor, wojownik, odc. 1

  Po długiej i ciężkiej chorobie odszedł Patrick Swayze. Zobacz film dokumentalny o jego drodze na szczyt i o heroicznej walce z wyrokiem losu. ZOBACZ WIĘCEJ NA: