wojna

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wojna (Film (1994)[The War] Reż.Jon Avnet) ,

Artykuły - Wojna (2410)

Filmy - Wojna (42)

 • Niemiecki okręt podwodny z wizytą w Polsce

  W weekend Gdynię odwiedził niemiecki zespół okrętów: fregata rakietowa „Hessen”, okręt badawczy „Planet”, będące w rejsie operacyjnym i okręt podwodny U-31 oraz okręt baza „Fehrman”, odbywające rejs szkolny. Mieliśmy okazję zwiedzić U-31.
 • Wojna między kotem a... szczotką. Kto wyjdzie cało?

  Kot o imieniu Abu, za każdym razem, gdy widzi szczotkę do włosów swojej właścicielki dostaje szału. Za wszelką cenę próbuje ją pokonać, gdy kobieta kładzie ją obok niego. Kto wygra ten pojedynek?
 • Jemen: Dziesiątki zabitych w wyniku ataku na autobus

  Kilkadziesiąt osób zginęło w wyniku porannego ataku na autobus w północnym Jemenie. Ranni przebywają obecnie w szpitalach wspieranych przez Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża i oczekują na pomoc.
 • Wojna oczami kobiet. Z czym mierzą się matki i żony żołnierzy?

  Anna Skrajna jest żoną żołnierza, który pięć lat temu został ranny podczas misji w Afganistanie. Pod samochodem którym jechał wybuchła mina. Jakie odniósł obrażenia? Z czym mierzą się żony żołnierzy idących na wojnę? - Bardzo dużo pracuję z matkami, żonami, córkami żołnierzy i te kobiety muszą być jeszcze silniejsze - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Bianka Zalewska. - One nie mogą pokazać mężczyźnie jak są słabe, ponieważ ten mężczyzna potrzebuje wsparcia, zwłaszcza gdy ranny wraca do domu - dodała dziennikarka.