wójcik

Artykuły - Wójcik (231)

 • O korupcji i "ufoludkach"

  Walka, jaką z korupcją toczy PZPN przypomina parodię. Związek oddał Licencję PRO Januszowi Wójcikowi, który prokuratorom bezczelnie mówił: "Prawdopodobnie, to ja byłem w kosmosie". Śmiać się czy płakać?
 • Telekamery: Wojewódzki czy Kammel

  Telekamery: Wojewódzki czy Kammel

  Kuba Wojewódzki, Tomasz Kammel, a może Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju? O tym, kogo najchętniej oglądamy i kto zasłużył na nagrodę w kategorii "rozrywka - osobowość", dowiemy się 7 lutego 2011 roku. Jeszcze tylko pięć dni trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011.
 • Polska na dalekim 26. miejscu

  Polska na dalekim 26. miejscu

  W europejskim rankingu bezpieczeństwa zdrowotnego Polska zajmuje dopiero 26. miejsce na 34 uwzględnione kraje i nie zanosi się na to, żebyśmy byli wyżej.
 • Jerzy Wójcik skończył 80 lat

  Jerzy Wójcik skończył 80 lat

  Wybitny operator Jerzy Wójcik, współtwórca polskiej szkoły filmowej, autor zdjęć do najsłynniejszych polskich filmów lat 50. i 60., znakomity pedagog, skończył 12 września 80 lat.
 • MŚ w pięcioboju: Złoto dla Rosjanek, Polki siódme

  Rosjanki wygrały rywalizację sztafet w mistrzostwach świata w pięcioboju nowoczesnym, które zakończyły się we wtorek w chińskim Chengdu. Srebrny medal zdobyła Francja, a brązowy Chiny. Polki zajęły siódme miejsce.
 • MŚ w pięcioboju nowoczesnym: Dwie Polki w finale

  MŚ w pięcioboju nowoczesnym: Dwie Polki w finale

  Sylwia Czwojdzińska i Oktawia Nowacka (obie Stowarzyszenie Pięciobój Polski Legia Warszawa) awansowały do sobotniego finału mistrzostw świata w pięcioboju nowoczesnym w chińskim Chengdu.
 • Ani Mru-Mru dubbingują... pchły

  Ani Mru-Mru dubbingują... pchły

  Pierwszy raz w dubbingu, ale, przyznać trzeba, że pewności siebie im nie brakuje. Aktorzy kabaretu Ani Mru-Mru - Marcin Wójcik i Michał Wójcik - użyczyli swoich głosów dwóm zwariowanym pchełkom, bohaterkom filmu "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D". Film w kinach już 17 września.
 • Uzupełnienie raportu bieżącego nr 32 / 2010

  Raport bieżący nr 35/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W uzupełnieniu raportu bieżącego nr 32 / 2010 Zarząd Z.O. "Bytom" S.A. przekazuje życiorys Pana Michał Wójcika Prezesa Zarządu Z.O. "Bytom" S.A. Pan Michał Wójcik jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach (Wydział Handlu Zagranicznego). Przebieg pracy zawodowej: W latach 1992 - 1993 pracował w PHZ Stalexport; W latach 1993 - 1995 pracował w Unilev
 • Adam Wójcik: Kadrowiczom brak walki i zadziorności

  Adam Wójcik: Kadrowiczom brak walki i zadziorności

  Brak walki i zadziorności - zdaniem byłego kapitana reprezentacji Polski koszykarzy Adama Wójcika - miał wpływ na porażki Polaków z Gruzją i Bułgarią w kwalifikacjach mistrzostw Europy. Wójcik wierzy, że mimo słabego początku Polacy awansują do finałów.
 • PGNiG: 100 mln zł wystarczy na dwa otwory

  PGNiG planuje w tym roku wydać na poszukiwanie gazu łupkowego około 100 mln zł, a w przyszłym roku 150 mln zł - powiedział dziennikarzom Waldemar Wójcik, wiceprezes spółki.

Filmy - Wójcik (3)

 • Solowa płyta Magdy Wójcik

  Magda Wójcik opowiada o swojej pierwszej solowej płycie "Utkane z wyobrażeń" i kulisach jej powstawania.
 • Magda Wójcik prywatnie

  Magda Wójcik opowiada o swoich słabych stronach i o tym, co chciałaby w sobie zmienić.
 • Magda Wójcik o kompleksach

  Magda Wójcik opowiada o walce z kompleksami, odkrywaniu w sobie kobiecości i o tym, co interesuje ją w mężczyznach.