Wojciech Pilichowski

Artykuły - Wojciech Pilichowski (6)

 • Gitarowa majówka we Wrocławiu: gwiazdą Europe

  Gitarowa majówka we Wrocławiu: gwiazdą Europe

  Tradycyjnie 1 maja na wrocławskim Rynku zbiorą się gitarzyści, by wziąć udział w próbie pobicia Gitarowego Rekordu Guinessa. Wydarzeniu towarzyszyć będą koncerty.
 • Dojrzała Hania Stach zgodnie z modą

  Dojrzała Hania Stach zgodnie z modą

  W połowie marca ukaże się zapowiadany już przez nas drugi album Hani Stach, finalistki drugiej edycji "Idola".
 • Granie na żywo z wirtuozami

  Granie na żywo z wirtuozami

  W środę (9 lutego) w krakowskim Hard Rock Cafe odbędzie się drugi koncert z cyklu Granie na żywo. Akustyczny występ da formacja TTR2 składająca się z uznanych instrumentalistów.
 • Kraków: Rusza "Granie na żywo"

  Kraków: Rusza "Granie na żywo"

  2 lutego w krakowskim Hard Rock Cafe odbędzie się pierwszy z cyklu akustycznych koncertów pod szyldem "Granie na żywo". Na pierwszy ogień zaprezentuje się Muniek ze swoim solowym projektem.
 • Wojtek Pilichowski hałasuje

  Wojtek Pilichowski hałasuje

  Krótko po wydaniu swojego dziewiątego albumu w karierze zatytułowanego "Fair Of Noise" znany basista i kompozytor Wojciech Pilichowski rusza w trasę koncertową po Polsce.
 • Nowy album Wojtka Pilichowskiego

  Nowy album Wojtka Pilichowskiego

  Po trzech latach grania jako muzyk sesyjny u boku największych polskich i zagranicznych gwiazd Wojtek Pilichowski powraca ze swym kolejnym solowym albumem. Płyta zatytułowana "Pi" trafi do sklepów 8 września i usłyszeć na niej będziemy mogli bardzo wielu gości, którzy w rozmaity sposób wspierali na niej wielokrotnego zdobywcę tytułu najlepszego polskiego basisty wg magazynu "Gitara i Bas" oraz czterokrotnego laureata nagrody Playbox.