Wojciech Mecwaldowski

Artykuły - Wojciech Mecwaldowski (49)

 • Wojciech Mecwaldowski: Depresja? Znam te tematy

  Wojciech Mecwaldowski: Depresja? Znam te tematy

  Wojciech Mecwaldowski przyznaje, że ucieszył go powrót na plan serialu "Usta usta", ale rola okazała się bardziej wymagająca, niż się tego spodziewał. W nowej serii bowiem los ciężko doświadczy jego bohatera, Piotra Nowaka. Mężczyzna znajdzie się na życiowym zakręcie i trudno będzie mu wziąć się w garść. Największym problemem, z jakim przyjdzie mu się zmierzyć, będzie depresja. Wojciech Mecwaldowski uważa, że to bardzo ważny temat, o którym trzeba jak najwięcej mówić, by ludzie nie bagatelizowali sprawy, tylko wykazali chęć zrozumienia.
 • Wojciech Mecwaldowski: Świat w krzywym zwierciadle

  Wojciech Mecwaldowski: Świat w krzywym zwierciadle

  - Dla mnie była to swego rodzaju terapia z rzeczy, które we mnie siedziały, ale nigdy, na szczęście, nie wyszły - tak o swojej roli w komedii "Juliusz" mówi Wojciech Mecwaldowski.
 • Piosenkowy Mikromusic i Wojciech Mecwaldowski ("Tak mi się nie chce")

  Piosenkowy Mikromusic i Wojciech Mecwaldowski ("Tak mi się nie chce")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do tytułowego utworu z nadchodzącej płyty "Tak mi się nie chce" grupy Mikromusic.
 • Wojciech Mecwaldowski: Tytuł "Polak" budzi kontrowersje

  Wojciech Mecwaldowski: Tytuł "Polak" budzi kontrowersje

  Już jako pięciolatek obiecał sobie, że zostanie aktorem. Ten zawód pasjonuje go do dziś. I chociaż ról dla niego nie brakuje, a propozycje kolejnych pojawiają się cały czas, wciąż próbuje czegoś nowego. Na przykład – reżyserii...
 • Dawid Podsiadło: Którym makaronem jesteś? (nowy teledysk "Pastempomat")

  Dawid Podsiadło: Którym makaronem jesteś? (nowy teledysk "Pastempomat")

  Dawid Podsiadło zaprezentował teledysk do trzeciego singla z płyty "Annoyance and Disappointment". Zobaczcie klip "Pastempomat"!
 • Wojciech Mecwaldowski w "Klubie włóczykijów"

  Wojciech Mecwaldowski w "Klubie włóczykijów"

  "Klub włóczykijów" (na ekranach od 18 września) to komedia w reżyserii Tomasza Szafrańskiego, zainspirowana powieścią klasyka literatury młodzieżowej Edmunda Niziurskiego. W historii trzynastoletniego Kornela, który wraz z ekscentrycznym wujem Dionizym i przyjaciółmi wyrusza na poszukiwanie owianego tajemnicą skarbu, zagrali m.in. Tomasz Karolak i Wojciech Mecwaldowski.
 • Dr Misio "Hipster": Płonie tęcza na Placu Zbawiciela

  Dr Misio "Hipster": Płonie tęcza na Placu Zbawiciela

  Poniżej możecie zobaczyć zapowiadany już przez nas teledysk "Hipster" grupy Dr Misio, na czele której stoi Arkadiusz Jakubik.
 • Dwa Brzegi: Najlepszy niezależny

  Dwa Brzegi: Najlepszy niezależny

  "Mocna kawa wcale nie jest taka zła" Aleksandra Pietrzaka to film, który okazał się numerem jeden w Niezależnym Konkursie Filmów Krótkometrażowych, który odbywał się w ramach festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.
 • "Lekarze": Co w 5. sezonie?

  "Lekarze": Co w 5. sezonie?

  Nowi bohaterowie, stare miłości oraz świeżo obudzone uczucia. Do tego ciężkie medyczne przypadki i dramatyczna walka o życie. Nowy, 5. sezon serialu "Lekarze" zobaczymy po wakacjach. Jednak już teraz uchylamy nieco rąbka tajemnicy.

Zdjęcia - Wojciech Mecwaldowski (11)

Filmy - Wojciech Mecwaldowski (13)