Wojciech Mecwaldowski

Artykuły - Wojciech Mecwaldowski (48)

Zdjęcia - Wojciech Mecwaldowski (11)

Filmy - Wojciech Mecwaldowski (13)

 • Wojciech Mecwaldowski: Drażni go komercjalizacja świąt

  Wojciech Mecwaldowski twierdzi, że promowanie Bożego Narodzenia już na początku listopada nie jest dobrym pomysłem. Wszystko ma swój czas i na świąteczną atmosferę również przychodzi właściwy moment.
 • Wojciech Mecwaldowski: Samotny ojciec z "Drugiej szansy"

  W serialu "Druga szansa" Wojciech Mecwaldowski wciela się w postać Grzegorza - ojca samotnie wychowującego kilkuletniego syna. W studiu "Dzień Dobry TVN" aktor opowiedział, czy trudno gra się z dziećmi na planie. Towarzyszył mu mały Alan, czyli jego serialowy syn Brandon. ("Dzień Dobry TVN" / x-news)
 • "Dziewczyna z szafy": Przyjaźń w świecie równoległym

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę nad genialnym bratem, nie podejrzewa nawet, że to nieoczekiwane spotkanie da początek głębokiej więzi dwojga zagubionych ludzi.
 • Mecwaldowski: Odkryłem w sobie drugą głowę

  Aktor Wojtek Mecwaldowski opowiada o filmie "Dziewczyna z szafy". - Jak jest Bodo Kox, to warto ryzykować - mówi.