Wojciech Mazolewski

Artykuły - Wojciech Mazolewski (7)

 • Przystanek Woodstock 2017: Urbanator na Dużej Scenie, Liroy gościem specjalnym

  Przystanek Woodstock 2017: Urbanator na Dużej Scenie, Liroy gościem specjalnym

  Harmonogram tegorocznego Przystanku Woodstock (3-5 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą) coraz bardziej się zapełnia.
 • Recenzja Wojtek Mazolewski Quintet "Polka": Jazzy sexy Polka

  Recenzja Wojtek Mazolewski Quintet "Polka": Jazzy sexy Polka

  Intrygująca, zgrabna i seksowna. Świadoma swojej wartości i przebojowa. Wojtek Mazolewski Quintet gra taką "Polkę", jaką tygrysy lubią najbardziej.
 • Razem, ale osobno

  Razem, ale osobno

  W innych miastach, w rozjazdach... Tak żyje coraz więcej znanych par. Nawet ślub nie zobowiązuje do zamieszkania pod jednym dachem. Czy to dobre rozwiązanie, komentuje terapeutka.
 • "Śpiewać każdy może. I to jest dobre"

  "Śpiewać każdy może. I to jest dobre"

  - Żyjemy w ciekawym kraju. Polska to miejsce, w którym naprawdę przepływa dużo dobrej energii. W naszym kraju jest wielu ciekawych muzyków. Na innych staram się nie oglądać, a już na pewno nie szukać u nich wad. Dlaczego? Bo muzykę uprawiać może każdy - w ten sposób Wojciech Mazolewski dzielił się z INTERIA.PL swoimi spostrzeżeniami na temat krajowego rynku muzycznego. Liderujący formacji Wojtek Mazolewski Quintet artysta wydał właśnie album "Smells Like Tape Spirit", którego tytuł świetnie oddaje charakter sesji nagraniowej. Płytę zarejestrowano bowiem na analogowych taśmach w sposób, w jaki nagrywano muzykę pół wieku temu. Z Wojciechem Mazolewskim rozmawiał Artur Wróblewski.

Zdjęcia - Wojciech Mazolewski (2)

 • film.interia.pl
  Celebryci na Festiwalu Filmowym w Gdyni

Filmy - Wojciech Mazolewski (2)

 • Wojciech Mazolewski: To nie pierwszy mój romans tego typu

  Wojciech Mazolewski, polski gitarzysta basowy i kontrabasista jazzowy, skomponował muzykę do filmu Grzegorza Jaroszuka „Kebab i Horoskop”. Muzyk przyznaje, że to nie pierwszy jego romans z filmem i że tworzenie muzyki filmowej przychodzi mu z dużą łatwością. - Muzykę komponuję dla ludzi, po to, aby podzielić się nią ze światem - mówi Wojciech Mazolewski. – Chcę prawdziwiej opowiedzieć to, co wszyscy czujemy. Muzyka jest tym szczęśliwym medium, które pomieści wszystko – dodaje muzyk.
 • Sablewska i Mazolewski: jak oni się kochają!

  Maja Sablewska i jej partner Wojciech Mazolewski opowiedzieli, jak udaje im się utrzymać związek na odległość. Zdradzili również, czy Sablewska lubi chodzić na koncerty swojego chłopaka.