Wojciech Fibak

Artykuły - Wojciech Fibak (107)

Filmy - Wojciech Fibak (11)

 • Wojciech Fibak dla Interii: Polski tenis odżył. Wideo

  Wydawało się, że po kontuzji Jerzego Janowicza, czy zakończeniu kariery przez Agnieszkę Radwańską będzie smutno, ale mamy w Polsce prawdziwe diamenty. Hubert Hurkacz to wielki talent, dżentelmen na korcie i poza nim. Iga Świątek to następny brylant po Agnieszce Radwańskiej, niezwykła tenisistka z polotem i fantazją. Magda Linette zachwyca na korcie, Kamil Majchrzak cały czas się przebija, a Łukasz Kubot ciągle osiąga sukcesy w deblu - mówi w rozmowie z Interią były znakomity tenisista Wojciech Fibak.
 • Wojciech Fibak dla Interii: "Brakuje mi tego dźwięku odbijanej piłeczki". Wideo

  To takie dziwne uczucie bo niezależnie od miejsca, gdzie przebywałem, zawsze starałem się oglądać tenisowe mecze chociażby w telewizji. A teraz nagle cisza i nie słychać dźwięku odbijanej piłeczki. Myślę, że późnym latem lub jesienią tenis wróci. Ja i moi bliscy uważamy, że pandemia już powoli się kończy - mówi w rozmowie z Interią były znakomity tenisista Wojciech Fibak.
 • Wojciech Fibak dla Interii: Musi przyjść jakaś korekta. Wideo

  Myślę, że nastąpią jakiś delikatne zmiany w chociażby nagrodach dla zawodników, nastąpi jakaś korekta tak jak na rynku nieruchomości, czy rynku sztuki. Taka korekta jest bardzo nieprzyjemna chociażby dla wielu inwestorów, którzy często całe swoje życie i lokaty lokują w giełdy, wierzą w ich znakomitą kondycję. W tenisie wynagrodzenia były jak dotąd bardzo wysokie i nawet jeśli przyjdzie jakaś korekta, to nic złego się nie stanie - mówi w rozmowie z Interią były znakomity tenisista Wojciech Fibak.
 • Wojciech Fibak: Iga Świątek to inny talent niż Agnieszka Radwańska. Wideo

  - Iga Świątek to wielki talent, gra inaczej niż Agnieszka Radwańska, bo wszystko rozwiązuje szybko i prezentuje taki tenis atletyczny. Inny talent niż Agnieszki, która pokazywała tenis delikatny, precyzyjny, spryt - powiedział Wojciech Fibak o niespełna 18-letniej Świątek, która 14 kwietnia wystąpiła w pierwszym finale turnieju WTA, niestety przegranym.