wojciech

Artykuły - Wojciech (552)

 • Czabański: Wojciech Surmacz nowym prezesem PAP

  Czabański: Wojciech Surmacz nowym prezesem PAP

  Polska Agencja Prasowa ma nowy zarząd - Wojciech Surmacz został prezesem PAP, a Tomasz Przybek - członkiem zarządu. Poinformował o tym w czwartek przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański.
 • Wokalista Video o Katarzynie Skrzyneckiej: "Zatrważające bzdury"

  Wokalista Video o Katarzynie Skrzyneckiej: "Zatrważające bzdury"

  Wokalista Wojciech Łuszczykiewicz z zespołu Video w dosadnych słowach komentuje wypowiedź Katarzyny Skrzyneckiej na temat jazdy samochodem pod wpływem alkoholu.
 • Rosyjskie manewry wojskowe to tak naprawdę jest chęć podniesienia cen ropy

  Rosyjskie manewry wojskowe to tak naprawdę jest chęć podniesienia cen ropy

  Gościem Radia PIN był Wojciech Łuczak, wydawca miesięcznika "Raport- Wojsko Technika Obronność".
 • Parafianie pożegnali Wojciecha Kilara

  Parafianie pożegnali Wojciecha Kilara

  Parafia pw. Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach-Brynowie pożegnała w piątek Wojciecha Kilara. W przeddzień uroczystości pogrzebowych w kościele została wystawiona trumna z ciałem zmarłego kompozytora, a po mszy świętej nastąpiła tzw. eksportacja zwłok.
 • Waglewski Fisz Emade: "Syn" zapowiada płytę "Matka, Syn, Bóg"

  Waglewski Fisz Emade: "Syn" zapowiada płytę "Matka, Syn, Bóg"

  Po pięcioletniej przerwie powraca rodzinny projekt Waglewskich. Wojciech Waglewski (Voo Voo) z synami Fiszem i Emade 25 października wyda płytę "Matka, Syn, Bóg".
 • "Bez tajemnic": Stuhr w serialu

  "Bez tajemnic": Stuhr w serialu

  Wojciech Smarzowski i Agnieszka Holland są w grupie znanych reżyserów, którym powierzono pracę nad trzecim sezonem serialu "Bez tajemnic", z Jerzym Radziwiłowiczem w roli głównej. W produkcji pojawi się także Maciej Stuhr. Emisja nowych odcinków w HBO rozpocznie się 28 października.
 • Rezygnacja Członka Rady Nadzorczej

  Zarząd Power Price S.A. ("Spółka") informuje, iż Pan Wojciech Przyłęcki złożył rezygnację z funkcji Członka Rady Nadzorczej Spółki ze skutkiem na dzień 9 września 2013 roku. Powodem rezygnacji jest objęcie przez Pana Wojciecha Przyłęckiego funkcji Prezesa Zarządu Spółki. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
 • Rezygnacja Prezesa Zarządu

  Spółka informuje, że Prezes Zarządu - Pan Wojciech Trawiński, złożył rezygnację ze skutkiem na 06.09.2013 r. godz. 12:00 (rozpoczęcie obrad NWZA) z pełnionej przez siebie funkcji. Prezes Zarządu wskazał, że przyczyną rezygnacji był brak porozumienia z Auto-Hit SA, głównym akcjonariuszem co do kierunków rozwoju spółki. W ocenie składającego rezygnację działania i zachowania głównego akcjonariusza, tj. Auto-Hit SA., mogą stanowić działalność konkurencyjną ( w szczególności dzia
 • Gotowanie to wojna na ego

  Gotowanie to wojna na ego

  Jeszcze do niedawna Wojciech Modest Amaro unikał telewizji. Od września wystąpi jednak w roli jurora programu "Top Chef". Szef kuchni wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na udział w show i czego oczekuje po jego emisji.
 • Wojciech Zieliński w roli homofoba

  Wojciech Zieliński w roli homofoba

  Od połowy sierpnia w wybranych kinach można oglądać spot "Homofobia szkodzi Tobie i Twojemu otoczeniu", w którym w głównej roli wystąpił Wojciech Zieliński.