Muzyka - wody

Artykuły - Wody (17)

 • Piosenka do wybierania wody z piwnicy

  Piosenka do wybierania wody z piwnicy

  Zespół Akurat uwodzi wiosennym singlem "Godowy majowy" promującym płytę "Człowiek". Poniżej możecie zobaczyć teledysk do tej piosenki.
 • Grozi, że zabije Justina!

  Grozi, że zabije Justina!

  Raper Lupe Fiasco grozi, że może zamordować Justina Timberlake'a! Co gorsza, panowie wybierają się razem na najwyższy szczyt Afryki Kilimandżaro, aby zwrócić uwagę na problem braku wody pitnej w wielu regionach świata.
 • Walizki pełne wody

  Walizki pełne wody

  W piątek, 7 listopada, do sklepów trafiła płyta "Piosenki czyli Walizki Pełne Wody" Kabaretu Moralnego Niepokoju.
 • Wigilijne potrawy gwiazd

  Wigilijne potrawy gwiazd

  Wigilijny wieczór to nie tylko pasterka, kolędy, choinka, prezenty, ale także wspólne spotkanie przy stole. Jakie danie przyrządzić, by dogodzić tradycji i podniebieniu? Oto wigilijne potrawy znanych artystów, duchownych i polityków.
 • Lady Pank: Dostanie 5 lat?

  Do pięciu lat więzienia grozi wokaliście Lady Pank Januszowi Panasewiczowi, który w czerwcu podczas koncertu w Pruszczu Gdańskim rzucił ze sceny butelką wody, trafiając 23- letnią fankę.
 • Amorphis i "Uśpione wody"

  Amorphis i "Uśpione wody"

  Na 31 sierpnia, niemiecka firma Nuclear Blast zaplanowała premierę nowego albumu swoich fińskich podopiecznych z grupy Amorphis. Płytę "Silent Waters" poprzedzi singel o tym samym tytule.
 • "Heavy metal to nie detal"

  "Heavy metal to nie detal"

  - Tak naprawdę człowiek dla człowieka jest wilkiem i utopiłby go w przysłowiowej łyżce wody - nie ma złudzeń Rafał "Ozzy" Skierka, lider metalowej grupy Holy Smoke, która na naszych stronach prezentuje teledysk do utworu "Przykazanie".
 • Łyk Elvisa za 455 dolarów

  Łyk Elvisa za 455 dolarów

  Ile kosztuje najdroższy łyk wody? Najprawdopodobniej 455 dolarów. Tyle bowiem zapłacono na internetowej aukcji za wodę z kubka, z którego Elvis Presley pił w 1977 roku.
 • Muzyczne debiuty roku

  Muzyczne debiuty roku

  W kończącym się 2004 roku krajowy rynek muzyczny zdominowany został przez weteranów sceny - najpopularniejszym wykonawcą okazał się Krzysztof Krawczyk, który karierę zaczynał jeszcze w latach 60. Jednak pojawiło się kilku godnych uwagi debiutantów. Również na świecie na szersze wody wypłynęło paru młodych wykonawców, którzy mają spore szanse na osiągnięcie w 2005 roku naprawdę dużego sukcesu.
 • David Bowie w reklamie wody

  David Bowie w reklamie wody

  Milion funtów (ok. 1,7 miliona dolarów) dostał David Bowie za udział w pierwszej w życiu reklamie. Wokalista zastrzegł jednocześnie w kontrakcie, że spoty, w których zachęca do kupowania wody mineralnej "Vittel", nie będą pokazywane w Wielkiej Brytanii.