wodny

Artykuły - Wodny (30)

 • Rusza budowa największego w Europie Środkowo-Wschodniej parku wodnego

  Rusza budowa największego w Europie Środkowo-Wschodniej parku wodnego

  W Mszczonowie niedaleko Warszawy rozpoczyna się budowa pierwszego etapu Park of Poland, w którym powstanie największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej, Suntago Wodny Świat - poinformował inwestor. Koszt inwestycji to 150 mln euro; powstanie ok. 600 miejsc pracy.
 • Prawo wodne dyskryminuje producentów napojów

  Prawo wodne dyskryminuje producentów napojów

  Zmiany wprowadzone w projekcie ustawy Prawo wodne nakładają na producentów napojów 12-krotnie wyższe stawki za użycie wód podziemnych i powierzchniowych niż na pozostałe kategorie produkcji żywności. Dla sektora napojów oznacza to ponad 90-krotny wzrost kosztów użycia wód - zauważa Konfederacja Lewiatan.
 • Zabiorą prawo jazdy...

  Polskie przepisy pozwalają na prowadzenie pojazdów, gdy zawartość alkoholu we krwi wynosi poniżej 0,2 promila. W innych przypadkach mamy do czynienia albo z wykroczeniem, albo z przestępstwem.
 • Wodny świat Angra

  Wodny świat Angra

  Brazylijska grupa Angra sprokurowała nowy album "Aqua".
 • Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Rainbow Tours SA

  Raport bieżący nr 42/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Rainbow Tours Spółki Akcyjnej w Łodzi ("Spółka"), działając zgodnie z § 97 ust. 3 w związku z § 39 ust. 1 pkt 1) i pkt 2) Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych, informuje, iż na podstawie art. 399 § 1 KSH oraz § 25 ust. 3 Statutu Spółki, zwoł
 • "Wodny Nobel" dla Brytyjczyka

  W sali Ratusza Sztokholmskiego, w obecności pary królewskiej, następczyni tronu księżniczka Victoria wręczyła prof. Johnowi A. Allanowi z Wielkiej Brytanii przyznaną już po raz 18. nagrodę Stockholm Water Prize, zwaną popularnie "Wodnym Noblem".
 • Podejrzani o korupcję

  Wiceprezydent Wrocławia Maciej Bluj zapewnił w piątek, że we wstępnym protokole CBA, przedstawionym urzędnikom miejskim w związku z kontrolą dotyczącą budowy aquaparku, nie ma zarzutów ani nawet podejrzeń korupcyjnych. Kontrola jeszcze trwa.
 • Podwodny GeForce

  Podwodny GeForce

  Leadtek przedstawił nową kartę graficzną z serii GeForce 8800 Ultra. Nowość o nazwie PX8800 ULTRA - Leviathan ma wodny system chłodzenia.
 • GeForce "na wodę" od Asusa

  GeForce "na wodę" od Asusa

  Asus przedstawił nową kartę graficzną z serii GeForce 8800GTX. Asus EN8800GTX AquaTank/HTDP/768M, która została wyposażona w wodny system chłodzenia.
 • Into The Blue, Escada

  Into The Blue, Escada

  Woda jest źródłem życia. Nic więc dziwnego, że marka Escada wybrała właśnie wodę jako jeden z podstawowych elementów swojego nowego zapachu. Wszystkie trzy nuty Into The Blue zawierają wodny akcent:w postaci wody zawartej w zielonych liściach, nadających świeżości nucie głowy, czy w postaci soczystego i zapachu arbuza w nucie serca, czy też wilgotnej świeżości wilgotnych lasów w nucie bazy.