wodnik

Artykuły - Wodnik (17)

 • Wodnik 21 stycznia - 18 lutego

  Kochankowie Ta karta nie tylko dotyczy miłości, ale również wyborów, które mają się w twoim życiu dokonać. Wiele mówi nam o emocjach ale jednocześnie pokazuje nam coś, co dopiero się zaczyna, a co może poruszyć nas do głębi i przewartościować nasz światopogląd. Pokazuje nam też, że możemy uczyć się na błędach i nie wkraczać na utarte szlaki a wybrać własną i niepowtarzalną rolę w tym świecie. Przedstawia ona osoby wrażliwe, całym sercem oddane innym ale także swojej pracy.
 • Wodnik 2013-06-14

  Wasze namiętności mogą znaleźć szczęśliwy finał, ale wcześniej może ktoś wybić cię z rytmu. Konieczne będzie uspokojenie. Wasz związek nie wyczerpał jeszcze wszystkich możliwości. Dla samotnych: W sferze uczuć uwolnisz się od zwątpienia i uwierzysz, że możesz kogoś spotkać, kto będzie współgrać z twoimi wibracjami.
 • Wodnik 2013-06-14

  Sprzyja wytrwałość. Oryginalne pomysły będą miały możliwość realizacji poprzez dopracowanie szczegółów. Zaczniesz odkrywać w sobie nowe energie dzięki systematyczności!
 • Wodnik 2013-06-13

  Możesz za bardzo skupiać się na jakieś erotycznej obsesji i podejmować uparte wysiłki, by zrealizować coś, co już w przeszłości nie mało racji bytu, a dzisiaj ma już inny wymiar. Dla samotnych: Pozorny brak zainteresowania twoją osobą, możesz bezzasadnie uznać za dowód, że nikt cię nie pragnie. To chyba błędne wyobrażenie! Wkrótce będzie lepiej!
 • Wodnik 2013-06-13

  Czas rozwoju wewnętrznego! Patrz na świat ze spokojem! Być może, że trzeba będzie uwzględnić wiele sprzecznych idei i koncepcji. Dzięki opanowaniu dojdziesz do celu! Nie forsuj swego organizmu!
 • Wodnik 2013-06-12

  Im bardziej powstrzymujesz się przed wyrażaniem wewnętrznych pragnień, tym więcej zrozumienia mieć będziesz dla skomplikowanych uczuć bliskiej ci osoby. Na miękkiej pościeli liczy się teraz spokój! Dla samotnych: Nie przejmuj się, gdzie twa miłość się podziała? Nadal aktualna jest zasada: jak kocha, to poczeka. Możesz spotkać niestabilnego, chociaż o silnej ekspresji uczuć!
 • Wodnik 2013-06-08

  Czas dla ujawnienia subtelnej miłości. Sprawy uczuciowe zaczną odgrywać pozytywną rolę w waszym wspólnym życiu erotycznym. Porwie was nowy rytm. Dla samotnych: Będziesz skupiać się na rozwijaniu sztuki słuchania dźwięku namiętności. Poczujesz, że delikatnie użyty rytm zmysłu jest niezwykle seksowny.
 • Wodnik 2013-06-08

  W fascynujących cię tematach zainspirują cię nowości. Odważnie spojrzysz w przyszłość! Odwołasz się do swoich pozytywnych życiowych przemyśleń i doświadczeń innych ludzi zaznaczysz z mocą swą obecność!
 • Wodnik 2013-06-07

  Chociaż ważna może być dla ciebie wolność osobista, dzisiaj wasze energie wspólne mogą być na tak wysokim poziomie, że poczujecie wyłączność w zjednoczeniu. Dla samotnych: Pozytywne doświadczenia w sferze kontaktu wzmocnią twoją wiarę w siebie. Czas na poważne potraktowanie nadchodzącego związku. Zaskoczysz sobą otoczenie!
 • Wodnik 2013-06-07

  Otrzymasz nowe impulsy do rozwoju. Zwiększy się zasób twojej energii. Zaczniesz oddzielać rzeczy ważne od mniej ważnych. Jeśli pojawi się jakiś problem, rozwiążesz go w sposób niezwykle interesujący. Działaj aktywnie!

Filmy - Wodnik (1)

 • Jaki jest Wodnik i kto jest dla niego idealnym partnerem? Astrolog opowiada

  Znak zodiaku wodnik to nietypowe połączenie dwóch przeciwieństw. Z natury jest bardzo niestabilny, ale jednocześnie nie cierpi zmian. Dzięki temu dogadają się z nim specyficzne znaki zodiaku. Wodnik nie lubi rutyny i szybko się nudzi. Jakie są inne cechy wodnika? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała astrolog Mirosława Krogulska. (Dzień Dobry TVN/x-news)