wniosek o wotum nieufności

Artykuły - Wniosek o wotum nieufności (22)

Filmy - Wniosek o wotum nieufności (4)

 • Gliński: Wniosek o wotum nieufności gotowy

  Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu zostanie złożony wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska - mówi prof. Piotr Gliński, kandydat PiS na premiera bezpartyjnego rządu. Gość Kontrwywiadu RMF FM mówi, że ma już większość kandydatów na ministrów swojego rządu, ale nie chce wymieniać ich nazwisk.
 • Kalisz: SLD chce odwołania Gowina. Zbieramy podpisy

  Gowin popełnił mnóstwo błędów; jak zbierzemy podpisy, złożymy wniosek o wotum nieufności - mówi Ryszard Kalisz. Polityk Sojuszu zapowiada też, że jego partia poprze kandydaturę Anny Grodzkiej na wicemarszałka Sejmu. - Anna Grodzka to wybitna polityczka, będzie mieć poparcie SLD.
 • Ziobro: My stawiamy na Cymańskiego

  Zbigniew Ziobro podkreślił, że forsowanie kandydatury nieznanego szerzej profesora na premiera, którym miałby zostać w wyniku konstruktywnego wotum nieufności, byłoby zmarnotrawieniem "tej szansy". Lider Solidarnej Polski podkreślił, że jego partia poparłaby wniosek o wotum nieufności, lecz na stanowisku premiera widziałaby Tadeusza Cymańskiego.
 • Miller: Gliński przybrał pozę jelenia

  Profesor Gliński przybrał pozę jelenia. Leży na trawie i marzy o zostaniu premierem. Polska się obudziła, zobaczyła kandydata PiS i poszła spać dalej - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Leszek Miller. - W tej chwili premier PiS to wydarzenie towarzyskie, nic więcej. Dopóki nie wpłynie wniosek o konstruktywne wotum nieufności, nie ma o czym mówić – dodaje.